Зірочки запалюють великий зірковий простір України

5.0

18 листопада на обласному конкурсі хореографічних колективів «Перлини Прибужжя» Вітовський край вже в котрий раз підтверджує те, що це район, який наповнений найталановитішими зірочками, сонечками, котрі пов’язані між собою ниточками нематеріально-культурної спадщини – це поєднує не тільки район, а й місто, країну. 

Про це повідомляє Vita Antn.

В організації цього заходу особливу участь приймала Неллі Толмач. Дякуємо їй за це. 
Особливо хочеться відзначити Грейгівські, Лупарівські та Калинівські колективи, а Дитяче клубне об'єднання "Тріумф" Грейгівського СБК отримало почесне друге місце в номінації естрадна хореографія (мішана категорія). Керівником сонячного об’єднання є Вікторія Діца.
Сектор культури ВІТОВСЬКОЇ РДА, завідуючим котрого є Сергій Миколайович виразив щирі привітання та подяку.
В наш час дуже важливо розвивати культуру, зокрема, такі конкурси – вони об’єднюують, сприяють розвитку людини, як особистості та хореографа. Як мінімум, це деяка «віддушина» для гостей та учасників; мотивація для подальших досягнень. 
Болючою є тема культури, мало хто вкладає кошти в транспортні послуги, аби дітки з району змогли проявити себе. Ці зірочки рвуться, не жаліючи себе, викладаючи усі свої сили та таланти (а таланту у дітей вистачає) не заради грошей та великих подарунків, а заради того, щоб проявити себе, показати свій район, показати те, що ці діти небайдужі до стану культурного розвитку населення.
Вже в такому юному віці дітки готові викладатися на всі сто заради чистого, високого відродження культури насамперед в Миколаєві, а там вже й за його межами та далеко за межами країни. У цих діточок є величезні плани.
Особливо було приємно, тільки розкривши двері у вирій незабутніх вражень та почуттів, побачити у холлі робочі процеси, де панує атмосфера приємної напруги, підготовки до виступу; де дівчата фарбуються, спілкуються між собою в колективі. Гадаю, саме такі миті (образно сказано, адже ця «мить» може коливатися від 5 секунд до багатьох часів очікування своєї черги) – це те, що згуртовує людей в групі; змога розділити своє хвилювання з вже близькими людьми – твоїми колегами по танцю дає поштовх до нових звершень, а це вже майбутнє не тільки однієї людини (або колективу, керівника), а й України. 
Конкурс вже другий рік поспіль проходить спочатку у м. Южноукраїнськ (у цьому році – 12 листопада у ПК «Енергетик») та м. Миколаєві (18 листопада у ПК «Молодіжний») .
Організаторами виступають – обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації.
Ядром, яке й розвиває та популяризує, є розвиток народного та класичного танцю; сучасних естрадних форм; народної та стилізованої дитячої хореографії. Саме витримка цих канонів класичного, народного танцю – є основним напрямком. 
Виступи конкурсантів відбувалися за номінаціями: народна, народна стилізація, класична, естрадна, сучасна та дитяча хореографія.
У шести вікових категоріях: 5-7 років, 8-10 років, 11-13 років, 14-16 років, від 17 і старші та мішаний склад.
Заявок на конкурс було понад 80 від хореографічних колективів (1500 учасників).
Оцінювали виступи учасників провідні фахівці хореографічного мистецтва Миколаївщини у складі викладача Миколаївського коледжу культури і мистецтв Нікітіної Олени, директора МОЦНТ та НОР заслуженої артистки Баштової Наталі на чолі з Михайлом Мерляновим (доцент кафедри хореографії МФКНУКМ, заслужений працівник культури України).
Після закінчення кожної частини конкурсу учасники фестивалю нагороджували дипломами від управління культури, національностей та релігій облдержадіміністрації.
Треба відзначити, що колективи-лауреати перших місць запрошуються до участі в Регіональному конкурсі сюжетного танцю та малих форм «Dance-Day», який пройде у березні майбутнього року (2018).
Аплодуючи дітям, родичі, знайомі, близькі люди аплодували не тільки їм, але й собі за те, що знайшли в собі не лише сили, а й матеріальні кошти на те, щоб довезти ці таланти на конкурс, не зважаючи на такий тяжкий стан в країні.


Більше можна дізнатися за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=nNxuTwoEfVQ

у Facebbok - https://www.facebook.com/groups/2048286775196821/

https://www.facebook.com/groups/1415055835276533/


  • Зірочки запалюють великий зірковий простір України
  • Зірочки запалюють великий зірковий простір України
  • Зірочки запалюють великий зірковий простір України
  • Зірочки запалюють великий зірковий простір України
  • Зірочки запалюють великий зірковий простір України
  • Зірочки запалюють великий зірковий простір України
  • Зірочки запалюють великий зірковий простір України
  • Зірочки запалюють великий зірковий простір України
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковЗірочки запалюють великий зірковий простір України