Довго шукали, але знайшли там, де не чекали…

5.0

ПРО РЕФОРМИ І НЕ ТІЛЬКИ . . .

Ми довго шукали, але знайшли там, де не чекали…

Інформує « НеZалежний Оглядач «

Ми почули теорію. З нами поділилися досвідом славнозвісні та цікаві –  пані  Леся Ярошенко та пан  Олександр Чекмишев на тематичному короткостроковому семінарі-тренінгу та «гаражів» ідей «БАРОМЕТР реформ». Хто це? Що це за «гаражі» ідей? Чим вони цікаві? Зараз розповімо…

Він – медіаексперт, тренер з ефективних комунікацій, керівник моніторингових проектів Асоціації «Спільний простір». Чому тренер з комунікацій? А тому що є доктором наук із соціальних комунікацій, викладач Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Ще славиться тим, що є розробником сучасних українських професійних та етичних стандартів ЗМІ, які адаптовані до західних професійних кодексів та настанов із редакційної політики. Олександр вважає, що головним професійним досягненням є законодавче закріплення прозорості власності ЗМІ.

Вона – крутий та молодий фахівець із PR та реклами, координатор проектів Асоціації із комунікаційних кампаній. Цьому всьому її навчив життєвий досвід і, звісно ж, освіта. Леся – кандидат наук із соціальних комунікацій, також викладає основи реклами та звязків із громадськістю. Комунікаційна менеджерка проектів, вважає головним професійним досягненням законодавче закріплення СМС-доброчинності в Україні.

А тепер безпосередньо про сам проект – він є досить молодим, термін його виконання: 25 вересня 2018 – 24 травня 2019 року. Здійснено це в рамках проекту Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Виконавець – ГО «Спільний простір» у партнерстві з Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів.

Про особливості рерайту, роботи з офіційними прес-релізами, виробництво контенту розповідав Олександр Чекмишев.

Як потрібно робити «живий матеріал»?

Як треба «оживляти цифри»?!

Про все це і не тільки, про корисне та шкідливе, ми почули від  пана  Олександра.

 Формат практичного тренінгу забезпечила  пані  Леся, яка просто і доступно, по-людськи, так би мовити, розповіла про виробництво громадськими активістами дійсно якісного контенту для прес-служб, ЗМІ та масової аудиторії.

Особлива подяка за організаційну та науково-методичну допомогу в реалізації проекту Миколаївському обласному центру перепідготовки та підвищення  кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (Дмитро Дибченко, Ольга Кругляшова, а також ГО «Діалог» Яніна Ковальчук, Ірина Масна).

Для тих, хто не зміг бути присутнім на цій зустрічі, є можливість у подальшому брати участь в інших семінарах, зустрічах, а також читати публікації з різних цікавих тем. Це можливо зробити, перейшовши на сайт Асоціації «Спільний простір» або за посиланням: www.prostir-monitor.org

Щиро Дякуємо Олександру Чекмишеву Oleksandr Chekmyshev та 
Лесі Ярошенко Lesya Yaroshenko із Асоціації "Спільний простір" ! ! ! ) ) )

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковДовго шукали, але знайшли там, де не чекали…