… Хто вони «Рыцари правопорядка» ?

5.0
… Хто вони «Рыцари правопорядка» ?
Інформує НеZалежний Оглядач.
Валерій Гузенко, філолог, магістр, ветеран карного розшуку, учасник бойових дій народився у 1949 у с. Постолатєво Миколаївської області у селянській сім’ї. Закінчив морехідне училище. Проходив військову службу у складі спецвійськ ВМФ. Після демобілізації здобув вищу освіту в Миколаївському державному педагогічному інституті. На відмінно закінчив Київську Міжрегіональну Академію управління персоналом. Працював у правозахисних органах, з 1994 р. – директором кооперативного підприємства «Центральний ринок», нагороджений золотою медаллю «За ефективне управління» Міжнародної кадрової академії. У творчому доробку має 5 книг.
П’ята книга автора дає нам можливість поринути в роботу співробітників карного розшуку.
Нестандартний підхід, реалії нашого міста, боротьба – все це ми пізнаємо разом з паном В. Гузенко.
Анна Румянцева, директор видавництва «Ілліон» та Світлана Туз, художниця, виступили з привітальним словом на презентації книги «Рыцари правопорядка», присвяченої сторіччю карного розшуку України, яка відбулася в один із днів 17-ї виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга-2019» в Центральній міській бібліотеці ім. Л.М. Кропивницького.
Голова Миколаївської обласної ветеранської організації пенсіонерів МВД Ольга Марузова привітала з ювілеєм Валерія Миколайович від імені начальника головного Управління національної поліції:
- «Шановний Валеріє Миколайовичу! Від усього колективу та від себе особисто щиро вітаємо Вас з днем народження, - йдеться в листі, - за багаторічну бездоганну службу ви завжди були зразком принциповості, високого професіоналізму, працьовитості, відданості справи… Ви зробили великий внесок у зміцнення законності в області, підвищення авторитету поліції… Пройшовши такий великий життєвий шлях, Ви здобули вагомий авторитет та повагу серед керівництва та особового складу органів внутрішніх справ Миколаївщини…»
Наприкінці своїми враженнями від прочитаного поділилася давня подруга. Під час свого виступу Віра Марущак зазначила, шо вона отримує неймовірне задоволення від творів, написаних Валерієм Миколайовичем, і всі теми, які розкриває він, є актуальними і на сьогоднішній час.
Давній друг, якого з письменником пов’язує багато цікавим історій та сумісна творчість, розповів пару ситуацій з їх життя, які здавалися вкрай нереальними. Саме історія про важкі часи лунала з вуст бойового товариша з карного розшуку.
До неї приєдналася і Тетяна Даниленко:
- «Нещодавно вийшла книга «Мисливець на шакалів» в педагогічній бібліотеці. І дійсно, це дуже потрібна, вкрай потрібна книга. Тому що, ми живемо на Півдні, де особливо поширена наркоманія».
Про те, як не доїдали діти та яку допомогу надали безхатникам у важкі часи розповіла Віра Ярошенко:
- «Ми передавали харчі діткам з вулиць завдяки директору їдальні у місцевій міськраді. Потім Валерій Миколайович сказав, що годі вже потроху їжу збирати, ми почали повноцінно перераховувати кошти. Ми працювали з багатодітними родинами. Потім до нас звернулася одна жінка, здорова, нормально, але після того, як родила останню дитину, то набралася боргів. Їй підказали сусіди купили сирої квасолі аби діти не просили їсти і давати їм. І тоді я зрозуміла, що таких багато. Вони не ходять, не просять, а тихо сидять, терплять» - і це тільки маленька історія, яка трапилася з письменником, життя якого було наповнено благодійністю, та його вірними друзями. Разом вони допомагали безпритульним, багатодітним, малозабезпеченим родинам, безхатченкам, яких на той час виловлювали, а вони ховалися по підвалах і терпіли. Не знали, куди дітися. І саме ця команда була для них єдиним спасінням.
P.S. Чимало було сказано про книгу «Мисливець на шакалів» та про активізацію суспільства проти злочинної діяльності наркомафії в нашій країні, дитячу наркоманію, але про це трохи згодом. Чекайте.
До зустрічі на презентації нових книг Валерія Миколайовича Гузенко!!!
https://ilove.mk.ua/concerts/-hto-voni-rytsari-pravoporyadka-
P.S. Чимало було сказано про книгу «Мисливець на шакалів» та про активізацію суспільства проти злочинної діяльності наркомафії в нашій країні, дитячу наркоманію, але про це трохи згодом. Чекайте.
Замовити можна за т.097-301-8692 або т.099-609-88-29

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий Жидков… Хто вони «Рыцари правопорядка» ?