« НІ і КРАПКА» так відповіли учні МЗОШ №26 НаркоМафії в країні !

5.0

« НІ і КРАПКА» - так відповіли учні  МЗОШ №26  НаркоМафії в країні !

« #НІ і #КРАПКА» - так відповіли учні #МЗОШ №#26 #НаркоМафії в країні !

Інформує « #НеZалежна #Платформа«

Завдяки відвертій дискусії, соціальному напрямку учні МЗОШ №26 разом з колективом школи зрозуміли, якими потрібно бути, а якими – « НІ ! «

- НІ ! Вони відповіли #наркотикам і поставили Крапку !

Відповіли це з гордістю, гідно, як і належить майбутньому поколінню молоді.

Після отримання відповідей на важливі питання, які їх хвилювали увесь цей час, від досвідченого фахівця своєї справи- ветерана карного розшуку, філолога, а нині письменника В.М.#ГУЗЕНКО – ця молодь вже сама стане « #Рыцарями правопорядка» !

Зрозуміло, що однієї зустрічі тут замало. Багато учнів бажали продовження бесіди з людиною, яку вони зустріли вперше та підіймаючи вгору руки змушували відповідати на зовсім « #недитячи» #питання сьогодення.

Зустріч з суспільством на тему » Наркоманія, НаркоМафія» в МЗОШ №26 – Це лише продовження тієї справи, боротьби, яку робить Валерій Гузенко.

Нестандартний підхід, реалії та особливості міста – все це разом з письменником книг « #Рыцари правопорядка», « #Мисливець на шакалів « активізує сучасну молодь, соціум протидіяти НаркоМафії та діяти на упередження . . .

В подальшому очікується череда профілактично-спрямованих діалогів.

Якщо у Вас виникла потреба та бажання протистояти наркоманії, особливо дитячої, то В.М.#ГУЗЕНКО завжди готовий надати #допомогу, зателефонувати можна за номером

т. #099-6098-829

#Валерій Гузенко, філолог, магістр, ветеран карного розшуку. У творчому доробку має 5 книг.

 

По закінченню активним учням були презентовані книги Валерія ГУЗЕНКО.

Учням, колективу школи та ін, які безпосередньо  приймають участь у житті школи - були вручені #СЕРТИФІКАТИ Соціо-культурного проект-#форума «Сучасна #молодь. Що їй потрібно? #Виклики. Реформи. Кроки. #Дебати. Як- як Молодь, Особистість. Хочу. Зроблю. Вже #Зробив!»

 

З #КОРИСТЮ ДЛЯ ВАС НА " #НеZалежній #Платформі )

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий Жидков« НІ і КРАПКА» так відповіли учні МЗОШ №26 НаркоМафії в країні !