Адреналін під час гри "Що? Де? Коли?"

5.0

У гостинному приміщенні науково-педагогічної бібліотеки (директор Костянтин Картузов) до 25-річчя газети «Український Південь» пройшов перший тур гри на призи «Що? Де? Коли?», ведучою якої була журналіст – Тетяна Макаронова. Інтелектуальний захід присвячений звичаям і традиціям українського народу, а також світу тварин та рослин України.

Взяли участь 4 команди. Дві дорослі «Корпост» в складі Павло Демо, Надія Стасюк, Володимира Генералова, Ірини Гуменна та «Український південь» - Ігор Черпіта, Олександр Рижов, Ольга Бадалова, Татяна Фарафонова підсилений Віталієм Синявським «Ніколаєвські новості». Учнівські команди з МЗОШ 26 (директор Пастушкова Ірина):  це «Борсуки» в складі Роман Чугай, Боревська Катерина, Воробйова Олена, Андрієвська Анастасія, Сосна Дмитро, Потоцька Софія та «Ягуари» Ольга Опанасик, Матвієнко Кристина, Шаповалова Ксенія, Слепуха Олександра, Савінова Єлизовета, Морозюк Павло.

Організатором є редактор газети-ювіляра, кандидат історичних наук Юрій Діденко. Ведуча –  багаторічний чемпіон та призер обласних змагань «Що? Де? Коли?» - Тетяна Макаронова.

Висвітлювали гру керівник г. «Студія Журналістики – Школа Життя» - Надія Антоненко,  учениця студії, юна та перспективна майбутня журналістка – Ольга Опанасик (учениця 5 класу МЗОШ №26) їй допомагала.

Родзинки та затишку вечору додав виступ учасника АТО Євгена Парамонова і його батька Олександра Парамонова. Під час їх виступу всі присутні дійсно мали змогу під гітарний супровід насолодитися затишною атмосферою, за що їм велика подяка.

У складі журі були Олександр Малицький - заступник редактора газети «Український південь» та кандидат біологічних наук, викладач МКУ ім. Пилипа Орлика-  Інна Назаренко.

Переможцям у грі «Український південь» та «Борсуки» вручили дипломи та нагороди, які вибороли і розділили між собою у напруженій боротьбі. Диплом 2 ступеня вручили «Ягуарам» а «Корпосту» під керівництвом Павла Демо - почесного третього ступеню. Після вдало проведеного турніру було вирішено щорічно проводити такі змагання серед школярів, які розвивають їх інтелект та стимулюють до знань.

Наприкінці Юрієм Діденко було анонсовано поїздку для гравців у «Що? Де? Коли» до родин на Прикарпатті. Всі подробиці можна дізнатися особисто у Юрія Діденко.

Захід, як і зазвичай, пройшов у неймовірному руслі, проте у теплій та сімейній обстановці, а також був корисним як для гравців, так і для інших. У темпі, коли підвищується рівень адреналіну у крові.

Величезне спасибі всім організаторам, колективу науково-педагогічної бібліотеки, викладачеві МКУ Імені Пилипа Орлика Інні Назаренко за роботу в журі. І особлива подяка журналісту Надії Антоненко і зовсім ще юній –  Ользі Опанасик  за гарні фото та відео матеріали.

Величезне дякую за музичний супровід учасникам АТО Євгену Парамонову і його батьку Олександру Парамонову.

 Від щирого серця дякуємо за прекрасний вечір під час проведення інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" Тетяни Макаронової (орг-ри - головний редактор газети-ювіляра, кандидат історичних наук Юрій Діденко, інформаційне висвітлення-Надія Антоненко). Чекаємо наступної гри.

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковАдреналін під час гри "Що? Де? Коли?"