Безмежно Дякуємо за Щирий прийом! м. Вознесенськ

5.0

Безмежно Дякуємо за Щирий прийом!

 

В рамках програми "Школа регіонального журналіста з вивчення реформ" від Миколаївського  Прес-Клубу "TAK-TV"  з ознайомчою поїздкою мали можливість відвідати славетне та успішне м. Вознесенськ.

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ  Посольства  США в Україні.

Завдяки добре спланованій та організованій програмі (за участі Вікторії  Веселовської  та Глеба Головченко) з початку ми мали змогу відвідати НОВИЙ Сучасний Миколаївський автовокзал.  

         Учасникам поїздки першими вдалося на власні очі побачити та оцінити міжнародний Миколаївський автовокзал, який планується відкритися на день області - 22 вересня 2018 року.

         Це виїзд з міста Миколаєва. Даний автовокзал сприяє тому, що транспортні засоби, які приїжджають і привозять транзитних пасажирів в місто не заїжджають в місто. Таким чином зберігається екологія, розвантажуються дороги і зберігається асфальт. В єдиній транспортній системі країни передбачені такі станції, які створюють зручності для транзитних пасажирів і в той же час задовольняють потреби місцевого населення в перевезеннях.

         Замовником цього автовокзалу виступила миколаївська транспортна компанія «Оріон-Авто», а проект був підготовлений, відповідно до Генплану міста, узгоджений головним архітектором і профільною депутатською комісією.

         На території біля автовокзалу покладений тротуар. Завдяки цьому, територія тепер упорядкована якісною пішохідною зоною. Раннє жителі міста ходили по ґрунтовій землі.

         Новий автовокзал відповідає всім міжнародним вимогам: камери схову, просторі зали очікування, комфортні і теплі приміщення. Крім обов'язкових об'єктів, таких як головна будівля, в якій до речі, передбачені каси для людей з інвалідністю, кімната відпочинку для водіїв, медпункт, громадський туалет і платформи, також на території вже є приміщення для підприємців під кафе і магазини супутніх товарів. Окремо передбачена кімната для співробітників поліції.

          Миколаїв є дійсно сучасним промисловим українським містом, яке постійно розвивається!

Далі відбувалось щось неймовірне. Ми поринули до міста, де мрії збуваються та відчули себе комфортніше, чим вдома.

Для мене з початку це відчуття було не дуже приємне,т.я я дуже полюбляю своє місто та не зміню його на інше.

І тут  відчуваю справжнє внутрішнє протиріччя, коли любиш своє рідне, а комфорт відчуваєш в іншому місті.

Всі ці почуття виникають завдяки продуктивно діючому меру зі своєю командою, бо вони - залог успішного процвітання м. Вознесенськ.

Місто Вознесенськ гідне звання "Туристичної перлини" Миколаївської області.

Це куточок відпочинку зі своїми історичними скарбами та пам'ятками, сучасними зонами комфорту.

Музей, каньйон, плавальний комплекс- і не лише цим можуть пишатися мешканці Вознесенська.

З початку познайомились з досвідом реформ газети "День за днем" (м. Вознесенськ), саме з головним редактором - пані Тетяною Туркоман.  ЇЇ редакційне представництво має служити прикладом для інших видань, редакцій тощо.

Конструктивне мислення, вміння вести діалог з бізнес та плідна співпраця з усіма верствами населення, робота з грантами (мер міста не використовує бюджет для покращення умов благоустрою  та життя населення) призвело до Відкритого міста та гідного свого господарства мера Віталія Лукова до найвищих показників якості сервісу м. Вознесенськ. 

Потрібно відзначити, що допомога  молоді, на прикладі Ірини Кравченко, багато що значить для міста.

Чого тільки стоїть втілення у життя "картка громадянина м. Вознесенськ". Це заздалегідь правильно спланований підхід, щоб кожен мешканець забажав придбати цю картку.

На прикладі мера Віталія Лукова повинні вчитися інші очільники, влада - тоді Країна стане такою, що з неї на виїжджати будуть, а приїхавши раз - Залишаться Назавжди !

P.S. Окрема подяка за комунікацію реформ, досвід вознесенських медіа та органів місцевого самоврядування м. Вознесенськ Віталію Лукову (міський голова м. Вознесенськ); Костянтину Григоренко (секретар НСЖУ, голова робочої групи з питань реформування комунальної та державної преси, головний редактор газети «Обрій Ізюмщини»);  Глібу Головченко (голова ГО «Миколаївський прес-клуб», директор Коледжу преси та телебачення, генеральний продюсер ТК ТАК ТВ та за знайомство з досвідом реформ газети «День за днем» (м. Вознесенськ) Тетяні Туркоман (головний редактор газети «День за днем»).

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обовязково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

 

 

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковБезмежно Дякуємо за Щирий прийом! м. Вознесенськ