Бібліотечні ігротеки – вивчаємо українську разом з Територією Твого Успіху та бібліогтекою імені М. Кропивницького

0.0

Коментує Віта Антоненко

Для центральної міської бібліотеки імені М.Л. Кропивницького стало вже традицією протягом літа,  щосуботи,   проводити бібліотечні ігротеки, де приймають участь учасники різних вікових категорій. 

Ця гра була проведена в рамках Марафону української від Території розвитку. 21 день - спілкування українською,  пізнання солов'їної мови.

На вихідні сюди приходить як молодь так і люди старшого віку аби пограти у цікаві настільні, рухливі ігри. Але, переважно цікавляться настільними.

Особливістю ігротеки, яка відбулась 4 серпня,  була спільна ідея,  презентована разом з Територією розвитку. Об'єднавшись, представники обох сторін зробили дану ігротеку українською аби заохотити молодь,  знайти нові слова та розвиватися, отримати нові враження ,завести знайомства, звісно ж,  показати свої вміння та навички.

Настільні ігри - чудовий привід побачитися зі знайомими , рідними людьми або навпаки - познайомитися  у неформальній обстановці.  Окрім того,  ігри допомагають розвивати в собі потрібні для життя навички,  наприклад, логічне мислення, осягнути деякі знання з різних сфер життя.

Гості висловлювали свої думки з приводу ігор.  Одна з них, дівчина,  що приходить сюди вже п'ятий раз поспіль.  Вона сказала, що це гарна можливість поспілкуватися з людьми українською й "відточити" своє володіння рідною мовою.

Гості грали в настільні ігри "Подорож українською", "Мафія", "Альяс" та  "Капіталіст Україна".

Висловлюємо велику подяку організаторам  ,зокрема -  Юлі Басисті за підтримку гарної атмосфери та позитивного настрою.  Кожен спробував свої сили та знайшов улюблену гру.

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковБібліотечні ігротеки – вивчаємо українську разом з Територією Твого Успіху та бібліогтекою імені М. Кропивницького