Благодійна виставка «Малюємо світ разом»

5.0

12 грудня у Миколаївському міському палаці культури і мистецтв відбулося відкриття благодійної виставки в рамках проекту «Малюємо світ разом», організаторами якого виступили відомі миколаївські художники Тетяна і Володимир Бахтови - повідомляється на сайті Міської ради.

Метою творчого заходу став збір коштів спільно з Миколаївським обласним благодійним фондом «Сприяння дітям» на придбання сучасного обладнання для дитячого відділення офтальмологічної лікарні. Підтримали проект: міський голова Олександр Сєнкевич, управління з питань культури та охорони культурної спадщини, ДП «Капарол Україна», Ротарі - Клуб "Миколаїв".                                                                                    

Проект складався з трьох етапів. Перший стартував у серпні у вигляді симпозіуму, що проходив у Ольвії. В результаті цього було створено експериментальну літню ольвійську академію «Будинок Бахтових», в якій під керівництвом Олексія Маркитана, Віктора Покиданця та Дмитра Молдованова втілювали на полотні свої художні ідеї діти віком від 5 до 16 років.

В жовтні під назвою «Осіннє малярство» в закритому режимі пройшов другий етап проекту. Камерний характер проведення чергового етапу сприяв створенню художниками своїх авторських творів для наповнення експозиції підсумкової виставки.

І ось організатори підійшли до третього етапу проекту "Малюємо світ разом», в рамках якого на благодійній виставці були представлені кращі роботи, створені під час перших двох етапів симпозіуму. Всі бажаючі мали змогу взяти участь в майстер-класі знаписання картин, які було  включено до експозиції діючої виставки. Також під час заходу відбувся продаж робіт і презентація календаря на 2017 рік з репродукціями картин, створених в ході проекту.

 

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини

  • Благодійна виставка «Малюємо світ разом»
  • Благодійна виставка «Малюємо світ разом»
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковБлагодійна виставка «Малюємо світ разом»