Ерудит-Квартет

0.0

11 квітня на базі ЗОШ №26 пройшла інтелектуальна гра та захід, присвячений дню Європи.

Офіційна частина розпочалася з прослуховування гімну Європи та України.

Захід пройшов у незвичайній формі інтелектуальної гри під назвою «Ерудит. Квартет».

Ведучою цього заходу була заступник директора з виховної роботи Алла Мартинюк. Завдяки гарно спланованому сценарію усі присутні залишилися задоволеними та з радістю очікують наступну гру.

Провела гру всім знайома Тетяна Макаронова (відома журналістка, викладач журналістики в університеті ім. Пилипа Орлика).

У складі журі була Інна Назаренко (зав. кафедри готельно-ресторанного бізнесу в університеті ім. Пилипа Орлика). Завдяки її ознайомчій програмі деякі з учнів дізналися про переваги навчання в університеті; які спеціальності там існують та задумалися про вступ до університету ім. Пилипа Орлика.

Почесними гостями були прес-служба сектора культури Вітовської РДА – Надія Антоненко та журналістка, фотокор. – Віта Антоненко.

Талановитою зірочкою стала учениця школи – Мацеплюк-Ярчук Яна, другий клас, яка своїм виконанням перевернула всі емоції та почуття всередині.

Ще своїм виступом порадувала Андрюшаєва Олена з піснею «Мир без войны» з восьмого класу доброзичливої школи №26.

Висловлюємо величезну подяку за теплий прийом керівництву школи №26, а також особисто заступнику директора з виховної роботи Аллі Мартинюк; за цікаву гру Тетяні Макароновій та активну участь учням 8-го та 9-го класу, а саме:

- Шаповалова Ксенія, Морозюк Павло, Чугай Роман, Звеліндзовська Юлія (9-А клас);

- Боровська Катерина, Савінова Єлизавета, Воробйова Олена, Лазіс Марія (8-А клас).

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Мікадо
Милі дітиЕрудит-Квартет