Фотовиставка Олександра Уса

5.0
3 лютого
16:00

3 лютого 2017 року о 16:00 у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться відкриття фотовиставки миколаївського митця Олександра Уса «Принади Південного Бугу».

Олександр Олександрович Ус – фотохудожник, керівник творчого об’єднання «Спокуса», автор 14 фотовиставок, учасник 48 колективних виставок, у тому числі в Греції, Туреччині, Абхазії.

Виставка «Принади Південного Бугу» стала черговим кроком у реалізації однойменного авторського проекту. Уже кілька років поспіль О. Ус натхненно фотографує Південний Буг – мальовничу річку, яка бере свій початок на Поділлі, протікає п’ятьма областями України і впадає в Чорне море. Фотохудожник пропонує глядачам познайомитись з таким Південним Бугом, який постав перед його очима, та розділити насолоду і піднесеність від краси рідної природи. На виставці представлено лише частину краєвидів, зроблених художником під час мандрівок Бугом – від його витоків до гирла.

Вперше в Миколаєві глядачам буде представлено художню виставку, в якій використані фото, надруковані на полотні. В експозиції вони гармонійно поєдналися з роботами, виконаними традиційним повнокольоровим друком на фотопапері. Усього на виставці експонується понад 30 різних за форматом та способом оформлення фотографій.

На відкриття виставки запрошено Миколаївського міського голову О.Ф. Сєнкевича, заступника міського голови з гуманітарних питань Є.В. Шевченка, представників структурних підрозділів Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської міського ради, фотохудожників міста, творчу інтелігенцію та усіх поціновувачів краси рідного краю.
Фотовиставка організована за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковФотовиставка Олександра Уса