ГО «Усмішка дитини»

5.0


Громадська організація «Миколаївське міське об'єднання родин з особливими дітьми та інвалідів-дитинства «Усмішка дитини»

Шановні добродії!

Громадська організація «Миколаївське міське об'єднання родин з особливими дітьми та інвалідів-дитинства «Усмішка дитини», що діє згідно статуту, затвердженого 31.05.2017, опікує дітей-інвалідів віком від 2 до 16 років та інвалідів-дитинства, які здебільшого живуть у неповних сім'ях, а частіше лише з дідусями та бабусями. Та на жаль з кожним роком дітей- інвалідів стає більше.

Що може бути страшніше за самотність?! Поки діти-інваліди малі вони ходять до школи, до реабілітаційних центрів а потім що на них чекає, тому наша організація робить все можливе щоб їх здружити і вони могли допомагати один одному, на жаль у нашому місті нема місця де б вони могли між собою спілкуватися, тому ми й домовляємося в різних місцях для їх спілкування. Після двох років поневірянь, побачивши порожнечу в емоційному стані цієї категорії містян, ми вирішили відокремиться від інших категорій інвалідів, об’єднавшись в ГО «Усмішка дитини» для забезпечення соціальних, культурних та побутових потреб родин з особливими дітьми та інвалідів дитинства, залучення їх до посильної праці та суспільної діяльності.

За три місяці нашого існування рада об’єднання разом з батьками провели благодійний обід до дня Конституції, відмітили подарунками весняних іменинників, провели майстер-класи разом з робітниками краєзнавчого музею та піцерії «Челентано», заключили договори та впровадили щотижневі:

- заняття іпо- та каністерапією;

- катання катамараном;

- відвідування мотузкового парку;

- відвідування рольцентру..

Заключено договори з міськими музеями та кінотеатрами про співпрацю. Всі заходи інклюзивні, бо родини мають ще здорових дітей. З’їздили до дельфінарію та в аквапарк. Проводиться робота серед пенсіонерів- вчителів для занять по шкільним предметам (є позитивна динаміка в спілкуванні) та серед студентів логопедів.

Спілкуючись з нашими підопічними ми з’ясували, що не всі мають доступ до інтернету в силу різних обставин (перша – матеріальна). Так виникла ідея про створення комп’ютерного класу на базі нашого об'єднання для дітей-інвалідів та інвалідів дитинства старше 18 років. Щоб навчити їх роботі, зокрема на комп’ютері, оргтехніці та для участі в змаганнях по кіберспорту. Ознайомившись з Європейською програмою «Керована зайнятість», звернулись до керівників промислових підприємств із проханням провести екскурсії для ознайомлення дітей-інвалідів та інвалідів-дитинства з різними професіями. Серед батьків є професійний психолог та логопед, які не відмовляють у допомозі.

Ми проти жебракування, пиятики та наркоманії на вулицях нашого улюбленого міста. Дякуємо всім колективам підприємств та підприємцям міста, які йдуть нам на зустріч, за порозуміння та співпрацю.

Рада організації сподівається на допомогу та підтримку в цій благородній справі. Будь ласка дайте відчути цим хворим діткам, що в них є майбутнє та побачити на їх обличчях щасливі усмішки.

Наша діяльність висвітлюється у файсбуці – група ГО «Усмішка дитини».

Голова ради – Ясміна -Вікторія Слободянюк

Заступник голови ради – Світлана Володимирівна Зубеніна

  • ГО «Усмішка дитини»
  • ГО «Усмішка дитини»
  • ГО «Усмішка дитини»
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковГО «Усмішка дитини»