Гра - прекрасний засіб розвитку

5.0

З метою популяризації освітнього закладу №36 під керівництвом журналіста Тетяни Макаронової були проведені інтелектуальні ігри.
Повідомляє vita antn.
До складу журі входили: Констянтин Картузов (ведучий програми "Книжна Альтанка" на ТРК "Март"), Наталія Коваленко (керівник ДНЗ №3, солістка Миколаївської обласної філармонії) - також вона виступила з піснею про вулицю Соборну.
Освітлювало гру інтернет-видання "НеZалежний Оглядач" .
Завдяки педагогу-організатору Надін Базиревій та її ретельно спланованому сценарію, вперше пройшла успішна спільна гра дітей з батьками.
Почесними гостями були: Депутат Миколаївської міськради Сергій Карцев (організатор), директор Миколаївської загальноосвітньої школи №6 Світлана Олійникова, заступник директора з виховної роботи Лілія Козирєва.
Батьки зазначили, що цей захід згуртував шкільний колектив та особистий родиний. У подальшому вони хотіли б частіше проводити такі інтелектуальні ігри аби закріплювати старі знання, отримувати нові та працювати разом. Колективна сімейна праця - найкращий засіб згуртуватися. Добре відомо - чим більше ми об'єднуємся, тим сильніше стаємо!
Завершення гри чітке, яскраве, а найголовніше - результативне.

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковГра - прекрасний засіб розвитку