"Кабріоль Світ"

5.0

Годі вже сидіти вдома – пора й відпочивати )

Але відпочивати потрібно ФЕСТИВАЛЬНО та на Морі )

Сонце . . . Море . . . Свіже повітря – Лише це наші найкращі друзі, які надихають, сприяють розвитку Культури в Україні.

МИ НА ХВИЛІ . . . ЗАПРОШУЄМО Вас шановних !

КУДИ ? ЯК ? КОЛИ ? #МФККабріольСвітМакарова0679970173

До Міжнародного Фестиваль-Конкурса «Кабріоль Світ», який відбудеться 17-18 червня в с. Рибаківка, Миколаївської області на базі відпочинку «Чорномор».

 17 червня – День театру

18 червня – День цирку, хореографії та вокалу

Повна фестивальна зміна з 16 по 20 червня 2021 року

Інформацію про фестиваль ви можете подивитися за посиланням https://fb.me/cabriolesvit

З питаннями з приводу участі звертайтесь:

тел./viber/telegram 067-997-01-73

#МФККабріольСвітМакарова0679970173

Любі друзі!

Міжнародний фестиваль-конкурс «Кабріоль Світ», Громадська організація «Паростки надії» цього року стали партнерами ГУНП в Харківській області та Народного театру оригінального жанру "Діти майбутнього" в організації та проведенні щорічного Поліцейського фестивалю "Ми вітаємо дитинство", приуроченого Міжнародному дню захисту дітей.

Незважаючи на погодні умови, Головне управління поліції на чолі з керівником Андрієм Рубелем, зібрало усі дитячі таланти міста та області. У святі приймало участь 1070 дітей.

Фестивальна програма була насиченою та пізнавальною.

Головний експерт та керівник «Книги Національного Реєстру Рекордів України" Лана Вєтрова, зафіксувала Рекорд свята: «Найбільша кількість поліцейських виставок та майстеркласів на одній локації на правоохоронну тематику».

 

Дякуймо за можливість буди частиною цього дивовижного дійства! #Кабриольмир #Cabriolesvit #Кабріольмир

 

ПЕРЕМОГИ ТА ПЕРЕМОЖЦІ )

У травні 2021 року вихованці народного художнього колективу цирку «Усмішка» (керівник Біатова Н.В.) Комунального закладу "Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості" взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Кабріоль Світ» та отримали диплом лауреата І ступеня за номер «Шахові королеви», диплом лауреата ІІ ступеня за номер «Дресирувальник». #Кабриольмир

 

P.S

Мы вновь делаем кубки, их обладателей мы узнаем 20 июня! И конечно, обещаем фото и видео репортажи с моря!!!#Кабриольмир

Вместе с детьми на Фестиваль мы приглашаем и родителей! Наша программа предусматривает участие всех членов семьи! Мы одна семья! У нас одни цели! Мы вместе!#Кабриольмир

https://www.facebook.com/profile.php?id=100022113308419

Дорогие друзья! Регистрация продолжается! Вас ждут солнце, новые друзья и сцена на берегу моря!#Кабриольмир

 

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий Жидков"Кабріоль Світ"