КОЛЕКТИВИ ДИТЯЧИХ МУЗИЧНИХ ШКІЛ ВІТОВЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИСЯ НА ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

0.0

16 травня 2018 року в приміщенні ДШМ №2 м. Миколаєва відбувся обласний фестиваль хореографічного мистецтва серед ПСМНЗ (ШЕВ) Миколаївщини.

Коментує Віта Антоненко.

Обласний методичний кабінет навчальних закладів культури та мистецтв залучає хореографічні колективи ПСМНЗ (ШЕВ) до цього фестивалю з метою виявлення і розвитку естетичного смаку у дітей та юнацтва.

Даний фестиваль – чудова змога молодому підростаючому поколінню отримати практику виступів на сцені, розвивати себе, як творчу та обдаровану особистість і комунікувати з глядачами, що дуже важливо у будь-якому жанрі мистецтва. Вихід на сцену з конкретною образною думкою і спроба передати це без слів глядачам – велика майстерність, котру і розвивають у класах хореографії.

Захід також сприяє професійному розвитку викладачів, які між собою діляться досвідом, дивляться на виступи інших колективів, спілкуються з компетентним журі, знаним на теренах Миколаївської області, у складі Людмили Щербіни, Катерини Гашенко та Світлани Леоненко.

Згідно з Положенням, конкурсантів  оцінювали за професіоналізмом виконання танцю, сценічністю, танцювальною культурою, відповідністю лексики та  музичного оформлення, відтворення регіональних особливостей українського танцю.

Масштабною делегацією хореографічних колективів вирізнявся Вітовський район. До участі у фестивалі приєдналися хореографічні колективи із Калинівської ДМШ Воскресенської ОТГ Вітовського району, Полігонівської ДМШ Шевченківської ОТГ Вітовського району та  Первомайської ДМШ Вітовського району, які продемонстрували усю свою творчу майстерність.

Підтримати творчі колективи Вітовщини приїхав і завідувач сектору культури Вітовської райдержадміністрації С.М.Гололобов, який зазначив, що чуттєві і витончені маленькі й підростаючі зірочки хореографічної Вітовщини, згодом перетворяться у цілі сузір’я й гордо представлятимуть уже Миколаївщину на Всеукраїнському рівні.

 

І дійсно колективи Вітовщини стали переможцями:

І місце – хореографічний колектив Полігонівської ДМШ Шевченківської ОТГ Вітовського району;

ІІ місце – хореографічний колектив Первомайської ДМШ Вітовського району, хореографічний колектив Калинівської ДМШ Воскресенської ОТГ Вітовського району.

Щиро вітаємо усіх з перемогами!

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковКОЛЕКТИВИ ДИТЯЧИХ МУЗИЧНИХ ШКІЛ ВІТОВЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИСЯ НА ОБЛАСНОМУ ФЕСТИВАЛІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА