#Крок вперед – #Мрія Майбутнього 2019 « НеZалежна Платформа «

5.0

" Культурне Суспільство - НеZалежна Платформа Країни "

інформує " НеZалежний Оглядач "

Ми публікуємо Для Вас , Заради Вас та про Вас !

Наш слоган " НЕ БУДЬ БАЙДУЖИЙ ДО СТАНОВЛЕННЯ СВОЄЇ ЄДИНОЇ ТА НЕПОДІЛЬНОЇ УКРАЇНИ"

Соціо-культурни й проект-форум «Сучасна молодь. Що їй потрібно? Виклики. Реформи. Кроки. Дебати. Як- як Молодь, Особистість. Хочу. Зроблю. Вже Зробив!»

Метою проекту є просвітницька ідея студентів, школярів з різноманітних напрямків життя, починаючи від культури та закінчуючи науковою діяльністю. Досвідчені спікери не тільки розповідали про свій досвід, тонкощі тієї чи іншою теми, але й відповідали на питання, що цього стосуються.

Цим заходом #МИ не тільки #налагодили #зв'язок молоді з більш досвідченим поколінням, а й надали можливість всім, щоб вони продемонстрували те, що вони вміють та чого досягли, а що планують зробити. Це була можливість висловитися молоді та реалізувати свої здібності аби #МИ всі разом мали змогу йти вперед, #реформувати різні сфери #життя.

Ініціатором конкурсу є керівництво науково-педагогічної бібліотеки (директор бібліотеки – Картузов К.М). Організатором – Надія Антоненко (аналітик «НеZалежний Оглядач»), Тетяна Макаронова (журналіст). Модератор – Віта Антоненко.

#Крок вперед – #Мрія Майбутнього.

В подальшому МИ будемо проводити подібні заходи для того, щоб не зупинятися на досягнутому та щоб молодь, суспільство мало змогу реалізовувати себе на наших #НеZалежних #Платформах.

В Фейсбуці: Kramarova Nadya – сторінка або у групах

«"НеZалежний Оглядач".ІНФО» та «Миколаїв. НеZалежний "ФЕЙСБУК". ІНФО».

 

#Подякою відзначено ученицю 9-А класу #МЗОШ № #26 - #Савінову Лізавету, яка представила роботу колективу школи в проекті "Шкільна #медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні" на соціо-культурному форумі «Сучасна #молодь. Що їй потрібно? #Виклики. Реформи. #Кроки. Дебати. Як- як Молодь, #Особистість. Хочу. Зроблю. #Вже Зробив!»

 

Почесний гість:

Валерій Гузенко, філолог, магістр, ветеран карного розшуку, учасник бойових дій народився у 1949 у с. Постолатєво Миколаївської області у селянській сім’ї. Закінчив морехідне училище. Проходив військову службу у складі спецвійськ ВМФ. Після демобілізації здобув вищу освіту в Миколаївському державному педагогічному інституті. На відмінно закінчив Київську Міжрегіональну Академію управління персоналом. Працював у правозахисних органах, з 1994 р. – директором кооперативного підприємства «Центральний ринок», нагороджений золотою медаллю «За ефективне управління» Міжнародної кадрової академії. У творчому доробку має 5 книг.

. . . АЛЕ . . .) Захід не був би повним без Нашої #Благодатної Наталії #Сиротюк з музичними композиціями, які спонукали відкритості в своїй душі щось таємниче - особливого) ДЯКУЄМО! ! ! СУПЕР-ПОЗИТИВ! ! ! )

 

Шлепньов Андрій Миколайович.- декан факультету економіки і права Міжнародного класичного університету ім. П. Орлика

 

Василь Шуляр, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;


Подяка #науково-педагогічній бібліотеці (директору – Картузов К.М) за ідею та організаційну підтримку нашої #НеZалежної #Платформи !)

 

Велика ПОДЯКА пану Василю ШУЛЯР, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України.

Дякуємо за прямий, відвертий виступ, промову, яка налаштувала Сучасну Молодь на подальші Кроки та зорієнтувала учасників на критичне мислення майбутнього!

Пан Василь ШУЛЯР, завдяки власному досвіду також якісно розкрив тему: " Особистість Сучасної Молоді".Тому зміни, які відбуваються в країні, переймаючи досвід Василя Івановича допоможе молоді вивести країну на найвищий рівень )!

https://www.facebook.com/radiomykolayiv/videos/308087526733994/

#ДЯКУЄМО!) Гарним спікерам!), а саме

#Освіта:

- Василь #Шуляр, доктор педагогічних наук, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

#Право (Безоплатна правова допомога, булінг, інформаційно-довідкова платформа "WikiLegaLAid"):

- Наталія #Гнатуша, директор Регіонального центру з надання безоплатної вториної допомоги

- Євген #Мороховець, заступник директора в Регіональному центрі з надання БВПД у Миколаївській області,

#Молодіжна політика:

- Дмитро #Чуприна, Заступник президента ГО "МООЛМС #"МОЛОДЬ - #МАЙБУТНЄ НАЦІЇ";- #Равінський Кирило, представник ГО "Центр молодіжної політики Миколаївщини";

#Наукова діяльність та молодь. Що спільного?

- Артем #Кривцов, голова ГО Молодіжний центр наукової діяльності",

Екологічний виклик (#ЕКО):

- Валентина #Тіора, ментор проекту у школах центрального району, волонтер,

#Медицина:

- #Заритов Богдан Віталійович, ЧНУ ім. #Петра #Могили, медичний інститут.

#Ременяк Тетяна, МКУ ім.#П.#Орлика

.Розвиток в інклюзії ( презентація проекту)

- Тетяна #Макаронова, журналіст-організатор.

 

За підсумками роботи головне журі, провело нараду щодо нагородження переможців та учасників. По закінченню кожен учасник отримав сертифікат, а спікери – подяки за участь та виступи.

 

Партнери: Мелания Саркисян, голова Центр політичного навчання, Наталія Гнатуша, директор Регіональний центр з надання БВПД у Миколаївській області та заступник директора в Регіональному центрі з надання БВПД у Миколаївській області – Євгеній  Мороховець,  Артем Кривцов, голова Громадська організація "Молодіжний центр наукової діяльності", Максим Колесников, голова Центр молодіжної політики Миколаївщини, Євгеній Нотевський, голова ГО «Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації».

 

Запрошуємо разом з нами долучитися до здорового харчування разом з кафе «БеZ СахАра». т.050-6898207;т.063-8235652;т.050-3946-492

 

 

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий Жидков#Крок вперед – #Мрія Майбутнього 2019 « НеZалежна Платформа «