Купальські дива у М-Погорілове

0.0

Колоритна атмосфера свята "Івана Купала" спокушала всіх своїми національними традиціями, обрядами, пейзажами та справжніми емоціями на святковому дійстві у М-Погоріловому.

Коментує Віта Антоненко. Фотоматеріали автора.

Вже втретє сільський голова села Андрій Ботанін традиційно проводить народні гуляння. За підтримки представників обласної влади, а в особливості - активістів села, свято починає набирати величезні оберти й перетворюватися у справжній купальський фестиваль.

На свято завітало багато представників багатьох верств населення, які підтримували справжню атмосферу єднання з природою та стародавніми звичаями. Серед почесних гостей був і завідувач сектору культури Вітовської РДА, заслужений діяч мистецтв України Сергій Гололобов. Сергій Миколайович зазначив, що захід заманює традиціями, які йдуть далеко з минулого, людей і дозволяє доторкнутися до глибини душі українського народу.

Також, перед початком концертної програми Андрій Ботанін зробив приємне повідомлення. Вже на сьогоднішній день майбутні члени громади реалізують три проекти, які згодом плануються реалізовуватися на території села. Це – бібліотека сучасного суспільства, кінотеатр під відкритим небом та пляж, берегова зона. Андрій Леонідович дав слово молодим учасникам Міжнародного проекту «Активний громадянин. Ефективна влада» , які є механізмом ідей та їх реалізації у життя громади.

На сцені від "Солідарність Миколаївщини" виступали як місцеві артисти, вокалісти та хореографи, так і гості з області і міста. Окрім того, захід був насичений іншими цікавими зонами для відпочинку й продуктивного проведення часу: майстер-класи з плетіння вінків з польових квіточок. Як на кожному з подібних свят, працювали виставки-ярмарки, де презентували обрядові ляльки, прикраси й інше.

Скуштувати різноманітні солодкі й солоні пироги з смачними начинками мали змогу завдяки конкурсу пирогів. Скуштувавши шматочок кожного з пирогів, професійне журі та всі охочі голосували за одного з фаворитів. Ще провели конкурс «Купальська красуня», а членами журі були:

1. Ольга Іванова;

2. Олександр Лемешко;

3. Тетяна Спіра;

4. Тетяна Неймет;

5. Єлизавета Єремєєва;

6. Олександр Романов.

Завершальними подарунками для учасників дійства стали грандіозні файєр-шоу, феєрверк та дискотека.

  • Купальські дива у М-Погорілове
  • Купальські дива у М-Погорілове
  • Купальські дива у М-Погорілове
  • Купальські дива у М-Погорілове
  • Купальські дива у М-Погорілове
  • Купальські дива у М-Погорілове
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковКупальські дива у М-Погорілове