Міжнародний День рослин (Fascination of Plants Day) в Україні

5.0
18 травня

До події залишилось:

0

Діб

0

Годин

0

Хвилин

Шановні колеги та друзі,

Запрошуємо Вас долучитися до підготовки 4-го Міжнародного Дня рослин (Fascination of Plants Day) в Україні − волонтерського просвітницького заходу, що проводится в Україні та Світі вже вчетверте під егідою Європейської організації біологів рослин (European Plant Science Organisation) 18 травня. Цьогорічні події відбуватимуться протягом травня і пройдуть спільно з традиційною науково-популярною ініціативою молодих вчених Національної академії наук України “Дні Науки. Весна” 20-21 травня 2017 року.
Нагадуємо, що у 2015 році Україна посіла друге місце в світі за кількістю організованих подій до Міжнародного Дня рослин. Маємо офіційну сторінку України на сайті EPSO, де викладено наші "історії успіху", концепцію Дня рослин, учасників, програму та спонсорів: http://plantday.org/ukraine.htm
В свою чергу, науково-популярні заходи у рамках “Дні Науки“ http://dni-nauky.in.ua/ проходять в Україні з 2013 року. У 2016 року до ініціативи долучилось більше десятка міст, близько 200 установ і більше 10 000 відвідувачів. Ініціатива набула такої популярності, що вперше отримала гранти.
І цього року і наших заходах можуть взяти участь усі охочі – від науковців-природничників, викладачів, студентів, митців, ландшафтних дизайнерів, екскурсоводів, аграріїв, приватних підприємців, флористів до працівників біотехнологічних та аграрних компаній, натуралістів-аматорів, фотографів та інших людей, причетних до світу рослин – в якості учасників заходів і/або відвідувачів. Формат заходів вільний. Це можуть бути дні відкритих дверей, тематичні наукові конференції, лекції, майстер-класи, фотоконкурси, покази або дегустації продукції рослинного походження, екскурсії у ботанічний сад та на природу, виставки фотографій або картин, вікторини, висадження дерев та квітів, вечори цікавих історій чи легенд про рослини − словом, те, на що вистачає фантазії.
Цього травня заходи будуть присвячені переважно ”зеленому” напрямку (ботаніка, зоологія, заповідна справа, сільське господарство та агроекологія, рослинна клітинна біологія та біоінженерія, гуманітарні штудії на тему рослин у житті людства тощо). Проте, якщо Ви бажаєте презентувати щось на нерослинну тематику, Ви матимете таку нагоду разом з організаторами ініціативи “Дні Науки” 20-21 травня у Харкові, Львові, Сумах, Каневі, Івано-Франківську, Житомирі, Одесі, майже будь-де, за виключенням Києва. Зазначте, будь ласка, формат своєї участі у реєстраційній формі (“зелений напрямок” − тоді Ви можете планувати Ваші заходи протягом всього травня, якщо ні, то Вам відкрито 20-21 травня поза межами нашої столиці).
Наголошуємо, що усі заходи є БЕЗКОШТОВНИМИ!. Деякі заходи можуть бути благодійними, аби спрямувати кошти на допомогу пораненим, бійцям чи переселенцям.
Якщо Ви відчуваєте бажання організувати тематичний захід до "Чевертого міжнародного Дня Рослин-2017" та “Дні Науки. Весна 2017” у травні, надсилайте заповнену реєстраційну форму до 28 лютого 2017 року на адресу j_krasylenko@ukr.net та dni.nauky@gmail.com
Реєстраційну форму (її Ви знайдете на сторінці України у EPSO http://plantday.org/ukraine.htm) потрібно заповнити двома мовами та надіслати разом з jpg.-емблемою Вашої установи, організації, або ж з Вашим особистим логотипом.
Будемо дуже вдячні за поширення інформації та привернення уваги журналістів, а також за відгуки від потенційних спонсорів.

Let’s plants fascinate us!

З повагою,

Supporting scientist Міжнародного Дня рослин в Україні
Юлія Красиленко

Організатори ініціативи “Дні Науки“
Наталія Атамась
Сергій Гончаров
Олексій Болдирєв

P.S. Підписуйтеся на наші групи у соцмережі Facebook, які будуть активно наповнюватися новинами та розміщуватимуть анонси наших заходів:

”Міжнародний День рослин” https://www.facebook.com/fopd.ukraine/
”Дні Науки” https://www.facebook.com/dni.nauky/

Хештеги які ми рекомендуємо використовувати у соціальних мережах:
#PlantDayUkraine, #Дні_науки_Весна, #fopd, #День_рослин_Україна, #розумні

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковМіжнародний День рослин (Fascination of Plants Day) в Україні