Міжнародний многожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі»

5.0

«ХВИЛЮЮЧЕ,ВІДПОВІДАЛЬНО» –Анжела ДОРОШ,головний спеціаліст відділу закладів культури та охорони культурної спадщини, управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації (номінація - вокальне мистецтво) - м. Миколаїв.
Міжнародний многожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі»
Якщо Ви активні, маєте творчий потенціал і просто прагнення до самовираження, ми пропонуємо вам можливість розкрити всі грані своїх обдарувань і домогтися успіху!

Для того, щоб знайти довгоочікуваний успіх, необхідно постійно розвиватися і, звичайно ж, як можна частіше брати участь в різноманітних конкурсах, кожен з яких може бути яскравим дебютом, або ж першою сходинкою на шляху до нього.
Досвід в сфері організації фестивалів та конкурсів для талановитих дітей дозволяє нам успішно відточувати ваші творчі можливості, адже професійні викладачі та експерти в галузі дитячого мистецтва знають, які особливості мають фестивалі для дітей різного віку та молоді, і яке значення вони мають для юних артистів.
Фестиваль, який розкриває таланти навіть у тих, хто цього в собі не бачить. Це – платформа для сильних й ентузіастів, тих, хто ще не зовсім в себе вірить, але фестиваль допоможе й підштовхне.
Міжнародний многожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі» в собі криє багато піджанрів: й музика, й хореографія, й слово та багато чого іншого.
За ці роки фестиваль продемонстрував, що неможливого для талановитої людини – немає. #ДіамантиЛиманськихЗорьКУЛЬТУРАUA

Цьогоріч, фестиваль перевели на дистанційний рівень. КОНФЕРЕНЦІЇ з ЧЛЕНАМИ ЖУРІ також пройде дистанційно - на електронну пошту учасників надсилатимуть відео конференції,сертифікати відправлятимуть Новою поштою.
Ми взяли інтервю у члена журі, яка була у Фестивалі приблизно два роки тому – Анжели Дорош,головний спеціаліст відділу закладів культури та охорони культурної спадщини, управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації (номінація - вокальне мистецтво) - м. Миколаїв.:
- «Бути членом журі - хвилююче, відповідально, - розповідає Анжела Дорош, - і звичайно переживаєш за кожного виконавця на сцені, в такі хвилини я особисто ставлю себе на їх місце, згадую свої виступи в дитинстві і не тільки, тому при прослуховуванні враховується і школа, де займаються діти, і Будинок культури, і район, і село, і ОТГ, і город. Не всюди рівні умови для занять».
Для когось перемога або навіть просто участь у фестивалі, конкурсі – це невеличка мрія. Тому, про мрію ми й розпитали у Анжели Дорош:
- «Ну, дитячі мрії мало у кого втілюються. Я з 6 років була на сцені, Закінчила Одеське училище культури, потім Ніколаевсікй філія КНУКіМ. Вся моя трудова діяльність - це служіння культурі, аматорському мистецтву, якось так».
Треба зазначити, що будь-який фестиваль може дати путівку в життя, все залежить від рівня підготовки і таланту учасника
Дитячі фестивалі міжнародного рівня, вокальні, танцювальні та інші огляди - це не просто виступ, це творчий старт від успіху якого багато в чому залежить творча кар'єра дитини і його майбутнє в цілому. Юні артисти, за умови правильної підготовки і організації конкурсу можуть розраховувати на велике майбутнє і професійну кар'єру.
Працювати над тим, що подарувала природа, розвивати здібності і поступово добиватися своєї мрії, - саме так народжуються справжні артисти. Для того, щоб дійсно обдаровані діти отримали цінну можливість яскраво заявити про себе, яка може змінити все життя, необхідна участь у дитячих конкурсах за сприяння професійних організаторів.
https://musicon2015.wixsite.com/limanskizori

 ( Умови та інше)
Заявку на участь надсилати на електронну пошту orgmus@i.ua Всі заявки перевіряти за тел: 063-226-229-5 (ВАЙБЕР) - Олена, 096-141-92-60 (ВАЙБЕР) - Наталія, 095-844-72-04 (ВАЙБЕР) - Ірина
Інформує :
#UA#НеZалежнаПлатформаМиколаївщиниАнтоненко nadyaantn2@jmail.com.
097-101-7589 #ВИКЛИКИСУСПІЛЬСТВУ
#Крок #Вперед – #Мрія #Нашого #Майбутньго !) З#Відповідальністю до своєї #Країни)
Формування нової генерації соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді –ось наша Місія!)

  • Міжнародний многожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі»
  • Міжнародний многожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі»
  • Міжнародний многожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі»
  • Міжнародний многожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі»
  • Міжнародний многожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі»
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковМіжнародний многожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі»