МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ

5.0

Що? Знову якась партія?! Ні, це не партія. Це – громадська організація «Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ». Рух, що об’єднує активну молодь, підприємців міста та регіону, які готові розбудовувати Первомайськ та Миколаївщину. Гадаєте, що молодь ні на що не здатна? І що взагалі може зробити? А зараз розповім…

Відкрито Меморіальний комплекс пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Первомайщині, 5 років поспіль проводиться обласний конкурс «Лідер року», відреставровано 15 прибудинкових дворів Первомайська, щомісячно випускається газета «ТВІЙ ВИБІР» про актуальні події міста та області, установлюються спортмайданчики «ВОРКАУТ», відкрито обеліск Незалежності в міському парку «Дружба народів», упродовж чотирьох років проводиться чемпіонат з дворового міні-футболу, відкрито студію функціонального тренінгу для жінок «АДРЕНАЛІН», проводяться різноманітні заходи та робиться все аби розвивати та робити краще нашу область.

Євгеній Нотевський – юнак, який є лідером, президентом організації, активістом срібний медаліст Первомайського НВК «ЗОШ №15 – колегіум», уже майже здобув 3 вищих освіти – економічну, юридичну та військову. У 2015 році він заснував організацію та з кожним роком згуртовує первомайчан навколо справ на благо міста.

Спочатку року в організації було 30 учасників, а станом на 04.11 вже 180!

І ось, четвертого листопада відбулася обласна конференція лідерів молодіжного самоврядування Миколаївщини, де зібралися представники районів, міст Миколаївської області, ОТГ. Дійсно, наша область розширюється в плані об’єднаних територіальних громад. З кожним роком їх стає все більше і більше, села згуртовуються, активізують свої зусилля та направляють їх саме в ОТГ . Нас становиться все більше і більше.

Директор ОБХТ Лариса Щукіна підкреслила, що заходи, які проводяться будинком творчості, вони всі на обласному рівні. Під час відкриття конференції вона виступила з привітальним словом:

- «…Гадаю, що наша з вами робота буде плідною і ми будемо працювати з вами в режимі діалогу…».

Це вже шоста конференція. Це – як практика, ділитися досвідом один з одним, розповідати та звітувати про те, що сталося за рік, які заходи пройшли, які дії були проведені. Звітують різні райони та регіони, тим самим знайомлячись з організаціями, які є сьогодні у Миколаївській області. Серед тих, хто звітував під час конференції і ГО «МООЛМС «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ», яку очолює Євгеній Нотевський.

В цьому році буде проведено перший Всеукраїнський конкурс «Лідер року» за положенням ОБХТ.

Особливо вразила активна позиція молоді. Багато з них вже активно створюють Ради шкіл та студентського самоврядування, в яких діють жорсткі правила. Наприклад, штрафи за прогули тощо.

Також, було зазначено, що помічник Голови має бути на постійному зв’язку, навіть якщо на годиннику о 12 ночі. Потрібно бути ентузіастом своєї справи та вірити, знати , що все вийде!

В кінці конференції було проведено збори ради, під час яких обирався склад ради.

Найголовніше в цій раді не мовчати, висловлювати свою думку, відстоювати свою активну громадянську позицію та діяти. Адже це – місце, де зібралися лідери аби показувати приклад, як треба робити, мотивувати та допомагати іншим. Тут і школярі, і студенти.

Треба зазначити, що ГО завжди готові до співпраці, тому наприкінці зборів було підписано Меморандум дружби та співпраці між організаціями «МООЛМС «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ» та «Незалежна Платформа Миколаївщини». Це ще один крок до розбудови нашого міста та області зокрема, тому що об’єднання завжди на краще. Разом – ми сила.

 

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковМОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ