Незвичайне серце педагога

5.0

Свято до Дня працівників сфери освіти завжди приносить хвилювання, яскравий настрій, гордість за педагогів. А в школі - інтернат №3 в цей день вітали і вихователів: в новій актовій залі інтернату пройшов святковий концерт. 
На захід завітала голова комісії з питань культури, освіти та науки, сім’ї та молоді, спорту Надія Іванова із подаруночками з продукцією ТОВ «Золотий Колос». З теплими словами і побажаннями Надія Валеріївна звернулася до педагогів та керівництва закладу:
- «Я вам бажаю залишатися таким же дружним колективом. У вас всіх такі добрі, яскраві очі. Розумію, що діти вас дуже люблять і ви в свою чергу любите їх» - промовила Надія Валеріївна на адресу педагогічного колективу.
Доброта, терпіння, увага, любов, працьовитість, розуміння, вірність, мудрість, ніжність живуть в їхніх серцях. Педагогічний колектив школи-інтернату немов численний хор, в якому кожен виконавець має свій голос, манеру викладання і свої особливості, а разом вони наповнюють своїми знаннями, енергією учнів. А учнів немало - зараз в інтернаті навчаються понад 200 дітей, в тому числі і діти з особливими потребами, а на інклюзивному навчанні – 14 дітей.
Велика вдячність педагогам, вчителям за їхню працю, добре та уважне відношення до дітей. Ви не тільки вчителя для дітей, але й духовні наставники, від праці яких залежить майбутнє учнів. Бажаю усім-усім працівникам сфери освіти невичерпного оптимізму, творчої енергії, міцного здоров'я і величезних планів на спільну роботу над такою важкою справою. А головне - простого людського щастя, душевного спокою і побільше любові від рідних.

  • Незвичайне серце педагога
  • Незвичайне серце педагога
  • Незвичайне серце педагога
  • Незвичайне серце педагога
  • Незвичайне серце педагога
  • Незвичайне серце педагога
  • Незвичайне серце педагога
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковНезвичайне серце педагога