Николаевский пробег 2016

0.0
23 квітня
12:00

23 апреля 2016

12:00

Николавев, Соборная площадь

Полумарафон

Николаевский пробег 300м, 1км, 5 км, 10км, полумарафон.

Телефоны: 050 260-27-43, 093 104-55-07

Затверджено

на засіданні президії Обласної

федерації легкої атлетики

пр. № 2 від 14.01.2016 р.

Положення

про проведення Миколаївського напівмарафону

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ

Миколаївський напівмарафон проводиться з метою:

 • популяризація легкої атлетики як важливого засобу виховання молоді та залучення її до здорового способу життя;
 • розвитку масового спорту в м. Миколаєві;
 • створення іміджу спортивного міста;
 • стимулювання зростання спортивних досягнень в бігу на середні та довгі дистанції

2. КЕРІВНИЦТВО

 Організатор змагань – агенція зі спортивних і маркетингових комунікацій м. Миколаєва. Організацію суддівства змагань та контроль за дотриманням норм та вимог Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААФ) здійснює Федерація легкої атлетики Миколаївської області. Організаційну підтримку та забезпечення роботи комунальних служб здійснює орган виконавчої влади в галузі фізичної культури та спорту міста Миколаєва.

3. ІНТЕРНЕТ САЙТ І ЕЛЕКТРОННА ПОШТА ЗАХОДУ

Веб-сайт: treningtime.com

Сторінка реєстрації treningtime.com

4. МІСЦЕ ТА ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

День та час проведення змагань: 23 квітня 2016 р. з 11.00 до 16.00 години.

Місце проведення: м. Миколаїв, площа Соборна (вул. Адміральська)

5. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

Програма змагань включає:

 • Урочисте відкриття -11.30.
 • 45- дитячі забіги на 300 м ( 2009 р.н. та молодші)
 • 00 — напівмарафон 21 км 97,5 м ( Юнаки-15р. та старші. Жінки. Чоловіки. Ветерани 50 – 59. 60 – та старші)

12.00 — забіг на 10 км; Всі вікові  категорії.

 • 00 забіг на 5 км; Всі вікові категорії.
 • 05 — Школярі. забіг на 1000 м. ( 2003 р.н. – 2008р.н.)
 • 30 – Нагородження дітей за 300 м.
 • 40 – Нагородження школярів за 1000м.
 • 00 забіг на 500 м. (я та чотириногий друг)
 • 30 Нагородження Хазяїна та чотирьохногого друга.
 • 00 Нагородження. 5км. 10км. напівмарафон

6. ПРАВИЛА ТА ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

До цього Положення додається  Регламент змагань.

7. ВІКОВІ ОБМЕЖЕННЯ

Змагання відкриті для усіх охочих відповідного віку незалежно від статі згідно з вимогами організатора:

 • у напівмарафоні (21,0975 км) – для учасників віком 15 років та старших;
 • у бігу на 10 км, 5 км – для учасників віком 14 років і старших;
 • у бігу на 1 км – для учасників 2002 р.н. і молодше;
 • у бігу на 300 м – для учасників 2009 р.н. і молодше.
 • у бігу на 500 м — хазяїн з собачкою

Вік учасників змагань до 35 років визначається станом на 31 грудня поточного року, а від 35 років і старших визначається кількістю повних років на день змагань. Вік учасників змагань підтверджується в день отримання стартового пакету під час оформлення стартового листа на підставі пред’явлення документа (копії), який підтверджує дату народження. Для учасників змагань віком 15 років і молодших підтвердження віку здійснюють батьки або уповноважені супроводжуючі особи (тренер, викладач тощо).

8. СТАН ЗДОРОВ’Я, ТРАВМИ ТА ЗБИТКИ

До участі у марафоні допускаються учасники тільки при наявності медичної довідки. Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі вірогідні ризики для власного здоров’я під час та після їх закінчення. Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і спроможність завершити обрану дистанцію змагань. Кожен учасник змагань (зареєстрований на 10 км і більше) повинен мати медичну довідку і страховку (за бажанням) на час проведення змагань. Організатор змагань не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які учасник змагань отримав під час проведення змагань. Організатор змагань не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника змагань після проведення змагань. Організатор змагань не несе відповідальності за будь-які збитки (втрату або пошкодження особистих речей), які учасник змагань поніс під час проведення змагань. Організатор змагань не несе відповідальності за будь-які збитки, пошкодження або іншу шкоду, завдану під час змагань учасниками або глядачами змагань.

9. БАЗОВІ ПРАВИЛА

Проведення змагань повністю відповідає Технічним правилам Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААF), Асоціації міжнародних марафонів і дорожніх пробігів (АІМS), Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ), Технічному регламенту змагань і відповідним рішенням, прийнятим організатором змагань. Організатор змагань гарантує проведення змагань за будь-яких погодних умов. Організатор змагань залишає за собою право вносити зміни до програми змагань. Організатор змагань залишає за собою право скасувати змагання (до або під час проведення) через форс-мажорні обставини.

Жодне рішення організатора змагань не підлягає розгляду в судовому провадженні. Кожен учасник змагань своєю участю у змаганнях та особистим підписом стартового листа (для учасників змагань віком 15 років і молодших підпис здійснюють батьки або уповноважені супроводжуючі особи: тренер, викладач тощо) підтверджує, що він ознайомився з усією інформацією стосовно змагань, надану організатором змагань, зрозумів і погодився з усіма правилами проведення заходу, порушення яких може привезти в крайньому випадку до його дискваліфікації.

Правила та загальні умови — офіційний документ, який діє на правах договору між організатором та учасником змагань.

Будь-які пропозиції, поправки та доповнення до цього документу приймаються на електронну пошту організатора змагань.

10. ОСОБИСТІ ДАНІ

Кожен учасник змагань згоден на використання його особистих даних, фото-, відео- або аудіоматеріалів за його участю та без погодження з ним для реклами заходу без жодної компенсації з боку організатора змагань.

Усі фото- та відеоматеріали змагань, доступні організатору змагань, можуть бути використані ним як допоміжні документи, що підтверджують точність результатів змагань і випадки порушення правил змагань.

11. РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗМАГАННЯ

Учасники змагань допускаються до змагань за умови належної та своєчасної реєстрації на змагання.

Організатор змагань має право призупинити або повністю закрити реєстрацію без попереднього попередження.

Реєстрація можлива в на сайті організатора змагань treningtime.com.

Реєстрація вважається дійсною тільки після здійснення оплати учасником змагань і зарахування всієї суми на рахунок організатора змагань.

Реєстраційний внесок, сплачений учасником змагань, може бути перереєстрований на іншу особу не пізніше, ніж за 1 місяць до початку змагань.

Реєстраційний внесок, сплачений учасником змагань, не підлягає поверненню за жодних обставин, наприклад: якщо учасник змагань не може взяти участь у змаганнях, завершити обрану дистанцію, не вкладається у встановлений ліміт часу, дискваліфікований або якщо змагання скасовані через форс-мажорні обставини тощо.

Учасники змагань, які сплатили реєстраційний внесок на певний забіг, можуть змінити заявку за життєвими обставинами на інший забіг, повідомивши організаторам змагань на електронну пошту не пізніше, ніж за 20 днів до початку змагань.

Організатор змагань залишає за собою право змінити (зменшити) розмір стартового внеску у разі неможливості надання деяких товарів та послуг.

Якщо при реєстрації учасників змагань з’ясовується невідповідність учасника заявленій ним спеціальній категорії, реєстрація анулюється без будь-якої компенсації з боку організатора змагань

12. ОТРИМАННЯ СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ

Учасники змагань отримують стартові пакети особисто при пред’явленні стартового листа та документа, що засвідчує особу в наступному порядку, який є обов’язковим:

— учасники змагань — мешканці Миколаєва — за день до змагань у місті, вказаному організатором змагань;

— учасники змагань — мешканці інших міст України та іноземні учасники — у день змагань (згідно з розкладом змагань).

Стартовий пакет — 5 км, 10 км та напівмарафон.

До пакету 5 км, 10 км та напівмарафон входять: стартовий номер з булавками, пакет для одягу (для камери схову), вода та харчування на фінішу та у пунктах харчування, інформаційний бюлетень або карта дистанцій, сертифікат учасника, медаль фінішера (медаль вручається у випадку подолання всієї дистанції у рамках часового ліміту), участь у майстер-класах з видачею сертифіката Інституту медико-біологічних досліджень, а також футболка фірми «Jomma» додатковою вартістю 150 грн.

Стартовий пакет «Я і мій четвероногий друг»: стартовий номер з булавками, інформаційний бюлетень, сертифікат учасника, а також футболка фірми «Jomma» додатковою вартістю 150 грн.

Мешканці м. Миколаєва можуть отримати стартові пакети в день змагань за умови узгодження цього з організатором змагань не пізніше, ніж за 7 робочих днів до дня проведення змагань через електронну пошту організатора.

Можливості надсилання стартових пакетів поштою не передбачено.

13. ЗМАГАННЯ

Кожен учасник змагань повинен беззастережно дотримуватися вказівок організатора змагань, суддів, медперсоналу та волонтерів аж до зняття учасника з дистанції. Кожному учаснику змагань надається номер, який під час змагань потрібно мати на видному місці (на грудях), він повинен відповідати номеру, вказаному у стартовому листі. Кожен учасник змагань зобов’язаний розмістити на задній поверхні нагрудного номера інформацію про себе (контактний телефон, електронна пошта, група крові тощо). Категорично заборонено передавати нагрудний номер іншій особі з метою використання його у змаганнях на обраній дистанції.

Кожен учасник змагань повинен самостійно долати обрану дистанцію по розміченій трасі, не скорочуючи дистанцію, з дотриманням ПДР України і особисто несе відповідальність за власну безпеку під час участі у змаганнях.

Категорично заборонено учасникам змагань використання технічних засобів (велосипеди, роликові ковзани тощо) на дистанціях змагань.

Учасникам змагань категорично заборонено використання «лідирування» особами, які не беруть участь у змаганнях, або «лідирування» з використанням технічних засобів (велосипеди, роликові ковзани тощо) на дистанціях змагань.

14. СТАРТ І ФІНІШ

Старт і фініш усіх дистанцій буде на Соборній площі. Біля пам’ятнику Ольшанцям.

15. ЛІМІТ ЧАСУ

На кожну дистанцію змагань визначається ліміт часу:

 • у напівмарафоні (21,0975 км) – 2 години 40 хвилин, середній темп бігу 8,00 хв/км;

Учасники змагань, які не дотрималися ліміту часу, знімаються з дистанції і можуть продовжити рух поза трасою змагань (тротуари, пішохідні доріжки тощо), дотримуючись ПДР України.

16. ЧАС І РЕЗУЛЬТАТИ

Під час подолання усієї дистанції нагрудний номер має бути в такому вигляді, в якому він був виданий. Суворо заборонено знімати, закривати та пошкоджувати його (підрізати, згинати тощо). У разі невиконання цієї вимоги організатор змагань не гарантує наявність або точність результату учасника змагань. Офіційний час — це час з моменту стартового пострілу до моменту, коли учасник змагань перетнув лінію фінішу. Організатор змагань повинен розмістити на сайті попередні результати змагань не пізніше наступного дня після проведення змагань. Учасники змагань можуть оскаржити попередні результати упродовж 5 календарних днів після публікації попередніх результатів змагань через електронну пошту організатора змагань. По закінченню цього терміну попередні результати змагань (зі змінами, якщо потрібно) вважаються остаточними.

17. КОМАНДНІ ЗМАГАННЯ .

У змаганнях командних участь усіх чотирьох членів команди обов’язкова.

Учасники командного бігу, які зареєструвалися, можуть змінити порядок закріплення учасників на інший, повідомивши організаторів через електронну пошту організатора змагань averbukh63@gmail.com не пізніше, ніж за 10 днів до початку змагань.

Усі члени команди, які прийшли до фінішу, беруть участь у  заліку: особистому та командному.

Результатом у командному заліку є сума офіційних результатів усіх чотирьох членів команди.

18. СПЕЦІАЛЬНІ ПРИЗИ.

На змаганнях передбачені спеціальні призи для учасників  змагань, які визначені оргкомітетом.

Якщо при реєстрації учасників змагань з’ясовується невідповідність учасника заявленій ним спеціальній категорії, реєстрація анулюється без будь-якої компенсації з боку організатора змагань.

19. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

У кожному виді змагань передбачені вимоги за віком та відповідні нагороди.

Після визначення переможців організатором змагань результати будуть на сайті змагань.

Виплата призового нагородження для резидентів України та інших країн здійснюється одразу після закінчення змагань відповідно до розкладу змагань.

Нагородження: Переможці та призери серед чоловіків та жінок за І, ІІ, ІІІ місця у напівмарафоні отримують: медаль, грамоту, фінансовий приз (І місце — 3000 грн, ІІ місце — 2000 грн., ІІІ місце — 1000 грн.), спец. приз.

Всі учасники напівмарафону отримують: пам’ятну медаль, сертифікат учасника.

Усі інші переможці та призери серед ветеранів (50 – 59. 60 та старші) чоловіків, жінок, юнаків, дівчат, дітей, хазяїн собачки та собачка на своїх дистанціях отримують: медаль. грамоту. ПРИЗ. Сертифікат.

Передбачені спеціальні призи від організаторів.

20. РЕЄСТРАЦІЯ

Шановні учасники, реєстрація на марафон 5 км. 10 км.  проводиться тільки на офіційному сайті заходу.

Період реєстрації з 01.02.2016 – 23.04.2016. Зверніть увагу, діє 2 періоди оплати стартових внесків, просимо Вас заздалегідь планувати свою участь і реєстрацію.

Реєстрація з 01.02. по 15.04 2016р. складає 150 грн. з 16.04 2016 включаючи день старту складає170 грн. Кошти від реєстрації підуть на Нагрудний номер, Медаль. Грамота, Сертифікат, організаційні витрати.

21. ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Після проведення оплати Ваша реєстрація активується й у Вашому кабінеті з’явиться стартовий лист, який Ви зможете завантажити і роздрукувати в будь-який момент. Саме він є гарантом і документом, що дає право на участь у напівмарафоні.

22. ЗМІНА РЕЄСТРАЦІЇ, ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ, КОРЕКЦІЇ

Реєстраційний внесок, сплачений учасником змагань, може бути перереєстрований на іншу особу не пізніше, ніж за 1 місяця до початку змагань.

Реєстраційний внесок, сплачений учасником змагань, не підлягає поверненню за жодних обставин, наприклад: якщо учасник змагань не може взяти участь у змаганнях, завершити обрану дистанцію, не вкладається у встановлений ліміт часу, дискваліфікований або якщо змагання скасовані через форс-мажорні обставини тощо.

Учасники змагань, які сплатили реєстраційний внесок на певний забіг, можуть змінити заявку за життєвими обставинами на інший забіг, повідомивши організаторам змагань на електронну пошту не пізніше, ніж за 20 днів до початку змагань.

23. МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД

Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі вірогідні ризики для власного здоров’я під час та після їх закінчення. Кожен учасник змагань бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і спроможність завершити обрану дистанцію змагань.

Кожен учасник змагань повинен мати медичну довідку та страховку (за бажанням) на час проведення змагань.

24. ВИДАЧА СТАРТОВИХ ПАКЕТІВ

Видача стартових пакетів буде проводитися: Заздилегідь.

Дата видачі стартових пакетів: 23 квітня 2016 року.

Видача буде доступна з 09.00 до 11.00.

Учасник повинен мати при собі стартовий лист учасника та медичну довідку — без цих документів видача стартових номерів буде неможливою. Усі питання стосовно реєстрації можна и треба з’ясувати заздалегідь за тел.: 0931045507 або написавши на електронну пошту

25. РОЗДЯГАЛЬНІ, КАМЕРИ СХОВУ, ТУАЛЕТИ

Роздягальні і камери схову будуть доступні в марафонському містечку на Соборній площі у день заходу — 23 квітня з 10:00 до 16:00.

26. ПУНКТИ ХАРЧУВАННЯ

На всій дистанції будуть пункти харчування. Розміщені кожні 5км, 10км і на фініші, вони будуть по правий бік. На дистанції 5 км буде встановлений стіл із власним харчуванням бігунів (напої, енергетики, батончики), яке можна буде передати під час отримання стартового номера, вказавши при цьому потрібний пункт для доставки.

27. МЕДИЧНА ДОПОМОГА

Оргкомітет марафону та медична команда співпрацюватимуть для надання першої допомоги на дистанції у разі потреби. Медичний черговий персонал має право і зобов’язаний зняти зі змагання будь-якого учасника з ознаками травми або надмірної напруги.

28. НАГОРОДИ

Учасники, які фінішували повну дистанцію Напівмарафон, 5 км. 10 км. отримають пам’ятні медалі на фініші. Усі учасники отримують сертифікат учасника. Переможців буде нагороджено відповідно до зайнятих призових місць.

29. ОРГКОМИТЕТ.

     1.Директор змагань – Ковпак Алла Федорівна. Моб. тел.. (093)1045507; (067)6305754; (050)2602743.

 1. Генеральний спонсор, організатор змагань — Авербух Олександр Ілліч. (050)3372053.
 2. Президент Миколаївської обласної громадської організації «Федерація легкої атлетики» — Бугайов Анатолій Іванович.(067)9602960.
 3. Менеджер — Петрова Ганна Віталіївна. (063)8614333.

5.Керівник фонду «Фенікс» — Наталья Данилюк.

 1. Головний суддя – Кілярський Володимир Геннадійович. (063)8180728.

7.Головний секретар – Таранец Юлія Сергіївна.  

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковНиколаевский пробег 2016