Omnia - Sea Freedom Festival

5.0
13 серпня
21:00

Вартість квітка

100 грн

До події залишилось:

0

Діб

0

Годин

0

Хвилин

Omnia, — український діджей та саунд-продюсер, що працює у таких стилях електронної музики як транс та прогресів-хаус.

У підлітковому віці Omnia захопила електронна музика, а на початку 2000-х років він почав створювати свої перші композиції у стилі транс. Згодом його релізи почали отримувати міжнародне визнання. Так, у 2011 році Армін ван Бюрен та Маркус Шульц підтримали його ранні релізи.

У 2012 році Omnia став першим українцем у рейтингу 100 найкращих діджеїв планети за версією DJ Mag, зайнявши відразу 58-е місце, а вже через рік піднявся вище ще на 10 позицій і розташувався на 48-му рядку. В 2015 не увійшов в світовий рейтинг...

У 2014 році Omnia значно розширив географію своїх виступів, зокрема, він виступав у турі Арміна ван Бюрена уКанаді, Сінгапурі, Китаї, Індонезії, Малайзії та Південній Африці.

Роботи Omnia неодноразово звучали у таких відомих радіошоу як A State Of Trance, Club Life, Trance Around The World, Global DJ Broadcast та ін.

Omnia — учасник фестивалів UMF, Trancemission, Gatecrasher, Global Gathering, Godskitchen, Kazantip, а також численних вечірок лейблів Armada Music та Ministry Of Sound.

Sea Freedom Festival — фестиваль электронной музыки, где каждый гость сможет почувствовать себя комфортно!

 С 22 июля по 14 августа на юге Украины, в Николаевской области, прямо на берегу моря... Вас ждёт незабываемый отдых, море ярких эмоций и самых лучших впечатлений.

 Ночью только для Вас на сцене будут играть лучшие иностранные и украинские диджеи, а днём — спортивные состязания и развлекательная программа.

 К месту проведения фестиваля будут курсировать рейсовые автобусы из Николаева, а так же дополнительные автобусы из Одессы, Херсона и других городов.

 Переночевать или провести несколько ночей на территории фестиваля, или совсем рядом с ним, можно будет как бесплатно в кемпинге, так и в аппартаментах VIP-класса.

 Главная цель организаторов фестиваля — чтобы все условия: проезд, питание, проживание, развлечения, ночные мероприятия были максимально удобными для каждого гостя!

  • Omnia - Sea Freedom Festival
  • Omnia - Sea Freedom Festival
  • Omnia - Sea Freedom Festival
  • Omnia - Sea Freedom Festival
  • Omnia - Sea Freedom Festival
  • Omnia - Sea Freedom Festival
  • Omnia - Sea Freedom Festival
  • Omnia - Sea Freedom Festival
  • Omnia - Sea Freedom Festival
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковOmnia - Sea Freedom Festival