Перегляд фільму від БВПД у Миколаївській області

5.0

Міккі Холлер - блискучий і удачливий адвокат з Лос-Анджелеса, чий яскравий імідж і образ життя відмінно доповнює його улюблена машина "Лінкольн" Гадаєте, що мова йтиме про перегляд фільму в кінотеатрі? Ні!

#Подобаються фільми на юридичну тематику? Або бажаєте #долучитись до активної команди ? Затишок) Комфорт)#Правова #обізнанність Вам гарантована!

АЛЕ ДЕ ЦЕ? ЩО ЦЕ?
Про це та багато різного Ви дізнаєтесь, якщо -
приєднаєтесь до правового кінозалу від системи безоплатної правової допомоги! Це можливість не лише переглянути цікавий фільм, але й поспілкуватися з фаховими юристами на правову тематику.
Цього разу пропонували фільм «Лінкольн для адвоката», який піднімає вкрай актуальні питання:
• Що важливіше в роботі адвоката - досягнення справедливості чи захист клієнта за будь-яку ціну?
• Та як взагалі робота адвоката впливає на правосуддя?

Коментували кіно директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія #Гнатуша та адвокати системи безоплатної правової допомоги,приймали активну участь й #ДемченкоКатерина, коледж Миколаївського національного університету імені Василя Олександровича Сухомлинського, спеціальність" Право",
Віолетта #Антоненко,ГО #НеZалежнаПлатформаМиколаївщини , інтернет-видання «Юж-Ньюз»,МЗОШ №26, Артем #Кривцов, голова ГО "Молодіжний науковий центр", #Котяк Юлія, cтудент-журналіст МКУ Пилипа Орлика, #Казьмін Назар, студент Коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського та інші;

Після перегляду свій коментар надала #ДемченкоКатерина :
«В Миколаєві розпочав роботу правовий кінозал від системи БПД! Для першого показу обрали юридичну драму "Лінкольн для адвоката", сюжет якої захопив учасників з перших хвилин. В центрі фільму - успішний адвокат, який береться, на перший погляд, за легку справу. Втім згодом головний герой розуміє, що йому підвернулася «справа всього життя», але не все так просто - адже клієнт, якого звинувачують у вбивстві, приховує правду. А тому несподіваний шанс обертається для успішного адвоката «грою на виживання». Він постає перед вибором: що важливіше - досягнення справедливості чи захист клієнта за будь-яку ціну».
Відповідь на це питання разом з експертами шукали й учасники зустрічі.

За словами директорки Регіонального центру Наталії Гнатуші, такий формат роботи є новим для регіону і дозволяє цікаво та корисно провести час. Адже учасники мають змогу в легкій та невимушеній атмосфері розібратися зі складними юридичними питаннями.
Коментарі до фільму надавали й регіональні представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області.
#БПД #захист_прав

Запрошуємо до участі бажаючих долучитися до команди параюристів системи БПД! Контактна особа з реалізації проекту у Регіональному центрі - Євген #Мороховець (тел. 095 66 02 534) Також на учасників заходу чекають цікаві інтерактивні #заняття та практичні тренінги, розвиток навичок командної роботи.
Євген #Мороховець запросив наприкінці всіх продовжувати брати #БеZкоштовно участь в правничому хабі та запрошувати своїх знайомих.
Фото-звіт #UA#НеZалежнаПлатформаМиколаївщиниАнтоненко nadyaantn2@jmail.com.097-101-7589 #ВИКЛИКИСУСПІЛЬСТВУ«Миколаївщина #БеZ політики»
#БПД #параюристи
За приємний показ окрема Подяка бібліотеці-філіалу для юнацтва, яка розташована за адресою - м. Миколаїв, вул. Шевченка, 49/1.
ДОЛУЧАЙТЕСЬ) ВИ ТОГО ВАРТІ) БУДЕ ЦІКАВО) КОРИСНО)

  • Перегляд фільму від БВПД у Миколаївській області
  • Перегляд фільму від БВПД у Миколаївській області
  • Перегляд фільму від БВПД у Миколаївській області
  • Перегляд фільму від БВПД у Миколаївській області
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковП