«ПЕРЛИНА ПРИБУЖЖЯ – 2018»

5.0

«ПЕРЛИНА  ПРИБУЖЖЯ – 2018»

Щороку учасники обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» все більше й більше дивують своїм відчуттям енергії руху. Колективи обирали різноманітні жанри, емоціональну  музику, але всіх їх єднало одне – жага до мистецтва.

Інформує «НеZалежний Оглядач»

Фото-відеоматеріали vita antn

В конкурсі беруть участь дитячі, молодіжні та дорослі танцювальні колективи, колективи навчальних та клубних закладів, незалежно від відомчого підпорядкування, студії хореографічного мистецтва Миколаївщини.

Конкурс проводиться з метою популяризації народного і класичного танцю, сучасних естрадних форм, народної стилізованої і дитячої хореографії, підвищення художнього рівня репертуару і виконавської майстерності, зміцнення дружніх зв’язків між творчими колективами.

Неможливо не відзначити й уважну роботу  журі. Тому їм особлива, окрема подяка. У шановному складі були присутні:  викладач кафедри хореографії відокремленого підрозділу коледжу культури і мистецтв, заслужений працівник культури України, доцент, голова жури – Михайло Мерлянов, директор ОЦНТ та КОР, заслужена артистка України  - Наталя Баштова, провідний методист сектору хореографії і митців ОЦНТ та ОР – Анатолій Кривошей, член асамблеї науковців і митців України – Світлана Леоненко, викладач хореографічних дисциплін коледжу культури і мистецтв – Олена Нікітіна. Валентина Кривцова мала змогу спостерігати та насолоджуватись привабливими, емоційними виступами. Члени журі не відриваючись від виступаючих, розглядали їх номери  та чесно оцінили.

Ведучим  обласного конкурсу був Максим Коровай (заступник директора з КМД  в  ММПК «Корабельний»)

Серед глядачів, пані Галина Пасніченко (директор Грейгівського БК), яка зазначила, що  масштаб  фестивалю був високий, у неї залишились лише приємні відчуття.

Своїми враженнями поділилась майбутня журналістка, нині учасниця г. «Студія Журналістики – Школа Життя» при МЗОШ №26 – Ольга ОПАНАСИК:

-        « Хочу зауважити, що зразковий хореографічний колектив «РЕНЕСАНС» Миколаївського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України(керівник Ірина Хохолькова) – з  виступом "Дюймовочка" мені дуже сподобався завдяки рівню підготовки дітей до конкурсу "Перлина Прибужжя". Учасники танцювали неймовірно гарно і їх виступ перетворився на реальний фрагмент вистави "Дюймовочка"».

«Номер з "Чиполіно" -  цей танець був схожий на виставу, тільки в ній ніхто не розмовляв. Але сила танцю цілком змогла передати емоції героїв.»

«Зразковий ансамбль танцю «Водограй» ( керівник СвітланаЧебан ) з номером « Запальні дівчати»  - танець неймовірно запальний, як і музика до нього. Мене дуже схвилював момент, коли старші дівчата підкинули молодшу за віком дівчину. Проте вона вдало приземлилася в початкову позицію свого "польоту". Відчувається результат наполегливих тренувань.

Так тримати!

Молодий глядач – Іван додав, що хореографічний колектив «Щасливе дитинство» (керівник  Альона Болотських ) з номером « ЦИГАНСЬКИЙ»  надав присутнім бадьорості, підняв настрій.

Безпосередньо від себе зазначу, що хореографічний колектив « ТРІУМФ» Грейгівського БК Вітовського району ( керівник Вікторія Пасніченко ) по праву отримав два призових  місця.

Пані Олену привабив хореографічний колектив « Svit – Танок» Калинівської  дитячої музичної школи (керівник Тетяна Кулік ) з виступом  «Полювання за скарбами».

Також глядачів зацікавив виступ народного ансамблю «Сюрприз» (керівники Катерина Лопатіна, Тамара Кузьмич» з номером «Прибульці», де приймали участь діти з 26 школи Дар’я  Пташинська та Кройтор Карина.

А гран-прі у різних категоріях та блоках зайняли: «Народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертиемент» ПТУ (керівник Світлана Драгомощенко) з номерами «Весняні голоси» та «Средь шумного бала», зразковий ансамбль бального танцю «Бейзик – степ» МБК м. Вознесенськ (керівник Тетяна Каленик)  з номерами «Кармен» та «Свидение по-аргентински», хореографічний колектив «Турлефоре» БТДЮ Інгульського району з виступами «Зимова фієрія» та «Мій особливий шлях», зразковий хореографічний колектив «Ренесане» МОТОНХСУ (керівник Ірина Хохолькова) з номерами «Дюймовочка» та «Чиполлино», а також народний хореографічний колектив «PREMIUM» Березнегуватського РБК (керівник Євгенія Климчук) з номерами «Колискова» та «Афро джаз».

 

 

 • «ПЕРЛИНА ПРИБУЖЖЯ – 2018»
 • «ПЕРЛИНА ПРИБУЖЖЯ – 2018»
 • «ПЕРЛИНА ПРИБУЖЖЯ – 2018»
 • «ПЕРЛИНА ПРИБУЖЖЯ – 2018»
 • «ПЕРЛИНА ПРИБУЖЖЯ – 2018»
 • «ПЕРЛИНА ПРИБУЖЖЯ – 2018»
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий Жидков



«ПЕРЛИНА ПРИБУЖЖЯ – 2018»