"Правничий хаб для параюристів системи БПД Миколаївщини"

5.0

"Правничий хаб для параюристів системи БПД Миколаївщини"

 

Бажаючих було багато, приймали найкращих, але так, як ми усі ))гарні та розумні)),то долучили усіх  до #БЕЗКОШТОВНОГО навчального #курсу "Правничий хаб для параюристів системи БПД Миколаївщини". 06.06.19 з 16:00 до 18:00

Інформує «НеZалежна Платформа»

На початку заходу з привітальним словом до присутніх звернулися пані Наталія Гнатуша - Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області та її заступник пан Євген Мороховець.

Почесним гостем, людиною, яка дійсно живе та працює своєю справою був пан Роман  Возняк – начальник головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. Роман Іванович зазначив, що подібні консультації дуже важливі та побажав всім сімейного щастя. В європейській державі, до якої ми йдемо, повинно бути якомога більше професійних юристів, саме тому на Миколаївщині і вирішили започаткувати подібну школу.

Що таке сімейне право та що потрібно знати, щоб твої права не порушувалися, а ми, в свою чергу, виконували ті обов’язки, які прописані законодавством розповіли фахівці системи безоплатної правової допомоги Миколаїської області Валерія #Кутюхіна та Андрій #Скляров.

 Андрій Скляров - начальник відділу "Новоодеське бюро правової допомоги", має досвід роботи завідувачем юридичного сектору апарату Новоодеської райдержадміністрації Миколаївської області протягом 3 років, спікер з сімейного права для Правничий хаб для параюристів системи БПД Миколаївщини. В команді системи безоплатної правової допомоги працює близько 3 років.

Андрій поділився своїми особистими історіями, серед яких і випадок, коли він подавав заяву на шлюб та про роботу адвокатів в випадках розриву шлюбу, ділення майна та інше.

Найгостріша наразі тема про аліменти, тому правду та всі юридичні аспекти з цією теми обговорили під час тих же історій та прикладів з життя.

Валерія Кутюхіна – начальник відділу «Очаківське бюро правової допомоги»:

Сім’я – це перше, з чого починається держава – саме це зазначила Валерія і поставила на цьому акцент. Про те, що родина – це частинка громадськості пишеться і в сімейному кодексі. Щоб стати родиною, треба обов’язково укласти шлюб. Про те, що таке шлюб по-законодавчому та як складати договір, який процес треба пройти аби зареєструвати шлюб офіційно розповіла в цікавій формі Валерія.

Найцікавішим виявилося поєднання теорії та практичних завдань. За це окрема подяка, бо насправді – це корисно. Про право дуже важливо говорити інтерактивно, не нудно та цікаво – і саме це вдалося фахівцям Валерії та Андрію. Вони дійсно зацікавили аудиторію та у простій формі донесли інформацію на ту тему, які презентували)

Дякуємо Валерії та Андрію за досвід, який до нас донесли)

Організація та проведення першої лекції були по справжньому організовані на професійному рівні. Дякуємо організаторам заходу: Наталія Гнатуша - Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області, заступник директора БВПД – Євген Мороховець та голова громадської організації "Молодіжний центр наукової діяльності" – Артем Кривцов.

В подальшому очікуємо такого ж якісного навчання в комфортних умовах, які забезпечила Колоbook Бібліотека для дітей 2, яка знаходиться за адресом вул. Соборная 12/14.

P.S Усім тим, хто бажає  не тільки виконувати закони, але і  юридично-орієнтуватись, то радимо Вам долучитися до команди параюристів системи БПД Миколаївщини! #БПД #параюристи #правова_допомога

Контактна особа з реалізації проекту у Регіональному центрі - Євген #Мороховець (тел. 095 66 02 534)

#БПД #параюристи #правова_допомога

 

 

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий Жидков"Правничий хаб для параюристів системи БПД Миколаївщини"