Приклад для усіх

0.0

Сильні духом й тілом особи презентували свої таланти й дарували позитивні, а головне – щирі емоції, почуття.

Фотоматеріали та інформує Віта Антоненко

У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся двадцятий обласний авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня».

Подібні заходи підтримують таланти людей з інвалідністю і в черговий раз підтверджують те, що вони такі ж самі люди. Реабілітація та соціальна адаптація інвалідів засобами мистецтва край важлива місія, бо завдяки цьому знаходяться нові таланти,  люди починають відкривати в собі нові вміння й розкривати їх.

Конкурс традиційно проходить з 2009 року і по сьогоднішній день є актуальним і має велику підтримку з боку громадськості. Захід проводиться за трьома жанрами: авторська пісня, поетичний твір та проза, а також художнє та декоративно–прикладне мистецтво.

Цього року на адресу конкурсного комітету надійшло 80 заявок. Участь беруть особи з інвалідністю різних нозологій, в тому числі: 16 осіб з інвалідністю І групи, 25 – ІІ, 36 – ІІІ, 3 дитини з інвалідністю та учасники АТО.

На конкурс завітали представники обласної державної адміністрації, обласної та міської ради, які вручали учасникам подяки, почесні грамоти, дипломи та грошові нагороди переможцям.

Окрім того, на сцені виступала вокалістка обласної філармонії, ведуча солістка вокальної студії Будинку вчителя, лауреат і дипломант різноманітних конкурсів та фестивалів, музичний робітник Дитячого садочка №93  - Наталя Ковальова.

Захід в черговий раз доводить, що люди з інвалідністю не є обмеженими особистостями, а навпаки – вони наділені талантами, які розкривають їх внутрішній Всесвіт, даруючи громадськості настрій, а головне – приклад того, яким сильним можна й потрібно бути.

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковПриклад для усіх