проект «Правдиве радіо»

5.0

#ІНФО

Інформує #НеZалежна #Платформа Миколаївщини.

Комфортні умови) Професійні спікери) Потрібна інформація в поєднанні терії та практики)
Що ЦЕ? !
Відбувся лише 1 день циклу тренінгів для волонтерів, які працюватимуть з людьми похилого віку під часпрезидентських і парламентських виборів 2019 року в Україні, який проводиться в рамках програми підготовки фахівців з комплексної обробки інформації. 
Учасники заходу почали отримувати навички освітньої роботи з пенсіонерами для залучення осіб похилого віку до спостереження і виявлення порушень виборчого законодавства)
ЦІКАВО ! ЩО ДАЛІ? )
Тренери: Олег Конотопцев - доцент кафедри регіонального управління Національної академії управління при Президенті України; В’ячеслав Головченко - медіа-тренер, член Національної спілки журналістів, головний редактор Інтернет-видання «Губернская неделя», співзасновник та викладач Миколаївського коледжу преси і телебачення; Юрій Антощук –тренер-фасилітатор, засновник «Школи гіперлокальних ком’юніті», директор Херсонськогообласного благодійного фонду «Об’єднання»; Вадим Мельников – практикуючий юрист, директор аналітико-правозахисного об’єднання «Викривач»; Юрій Чудновський – эксперт IT-компанії SoftLogic, IT-спеціаліст HRTC.
Консультанти: Андрій Тюренков – керівник творчої групи «Українське радіо -Миколаїв 92FM», Філії ПАТ НСТУ «Національна суспільна ТРК України» «Регіональна дирекція UA: Миколаїв» та Джорджіо Каріді, начальник відділу зв'язків з громадськістю Італійського національного інституту соціальної допомоги, Рим, Італія. -4-
Питання організаційного забезпечення заходу та логістики заходу: Борис Кудар
(097)712-62-87, kudar.boris@gmail.com.

Заходи проводить ГО «Учбово-методичний центр захисту прав людини» HRTC в рамках проекту «Залучення людей похилого віку до викриття порушень виборчого законодавства під час президентських та парламентських виборів в Україні» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.


Важливим месседжем стало те, що при роботі з документами потрібно опиратися на факти. Саме для мене було цікаво та нове тема «онлайн інструменти для розробки мультимедійних інформаційних повідомлень, створення Інтернет-каналів і аудіопідкастів» від Андрія Антощука, бо я про це вперше чула.

Подскатинг -  повсюдне мовлення, широкомовлення. Процес створення і поширення звукових та відеофайлів (подкастів) і телепередач в Інтернеті. З точки зору своїх можливостей, подкастинг, по суті, є синтезом переваг інтернету і радіо (а іноді - телебачення) і вже зараз видно, що в найближчому майбутньому подкастинг вплине на наше життя. Але, про все по порядку.

В перший день відкрив тренінг Борис Кудар (директор учбово-методичного центру захисту прав людини, який розповів про програми Учбово-методичного центру захисту прав людини з підвищення кваліфікації фахівців в галузі комплексної обробки інформації. Про проект «Правдиве радіо». Про можливості учасників долучитись до діяльності з викриття порушень виборчого законодавства під час парламентських виборів в Україні. Про тренерів, консультантів та ключових виконавців проекту, логістичні та організаційні питання. Дуже цікавою та не нудною вийшла ця тема.

Юрій Антощук познайомив зі змістом програми та з’ясував деякі деталі.

Далі була теоретична частина, яка від цього не ставала занудною.

Вадим Мельников віщав про законодавчі основи та юридичне забезпечення виборів, а після перерви на каву В’ячеслав Головченко про аналіз даних; огляд цифрових інструментів для збору і обробки інформації. Визначення. Первинні і вторинні дані. Техніка інтерв’ювання.

Не забували тренери і спікери про аудиторію та комунікували з нею, спілкувалися. Багато питань було в присутніх, на всі з яких відповіли спікери.

Далі слідувала неймовірна частина – практична.

Від вже знайомого нам Юрія Антощука практичне заняття «онлайн інструменти для розробки мультимедійних інформаційних повідомлень, створення Інтернет-каналів і аудіопідкастів», а Сергія Решетова (експерт Фонду сприяння демократії, помічник аташе з питань культури Посольства США в Україні).

Цікаві практичні заняття від Джорджіо Каріді, начальник відділу зв'язків з громадськістю Італійського національного інституту соціальної допомоги, пряме

включення Скайпом з Риму. Перекладач Ганна Демирполат.

Далі був також цікавий розклад від відомих нам особистостей:

- Андрій Тюренков: практичне заняття «Як підготувати цікаву програму на радіо на основі реальних кейсів»

- Борис Кудар: підсумки першого дня першого тренінгу, анонс заходів наступного дня тренінгу

Другий день розпочався зі сніданку та спілкування з фасилітатором Олегмо Конотопцевим.

Борис Кудар казав про можливості використання кейс-методу для залучення громадян до моніторингової діяльності. Короткий огляд попереднього дня, отримання зворотного зв’язку

Теоретична частина наповнена цікавими особистостями та подіями:

-  В’ячеслав Головченко: основи аналітичної і моніторингової діяльності під  час виборів на прикладах напрацювань громадського руху «Чесно», «Фільтруй суд» та інших. Перетворення даних в інформацію. Перевірка інформації. Інструменти верифікації. Збір інформації: робота з людьми, документами та іншими джерелами інформації

- Юрій Чудновський: Робота з вторинними даними. Використання можливостей пошукових систем для верифікації інформації. Перевірка джерел. Майстер-клас «Використання інструментів для обробки Big Data.

І також не забували про питання учасників та обговорення тем.

Олег Конотопцев повідав про основи моніторингової діяльності, способи і методи забезпечення прав людини під час виборів. Практичні поради і кейси з виявлення порушень прав людини під час виборів

Андрій Тюренков провів практичне заняття «Як підготувати цікаву програму на радіо на основі реальних кейсів»

Робота в групах була такою: учасники розподіляються на групи (3-4 групи в залежності від кількості учасників) і починають працювати над власними кейсами під керівництвом тренерів (Андрій Тюренков, Олег Конотопцев, В’ячеслав Головченко, Вадим Мельников, Юрій Чудновський)

Потім продовження практичного заняття. Олег Конотопцев: способи

маніпуляцій громадською думкою виборців і методи протидії таким

маніпуляціям. Практичні поради і кейси з виявлення маніпуляцій під час

виборів

Андрій Тюренков: практичне заняття «Як підготувати цікаву програму на радіо на основі реальних кейсів» Продовження практичного заняття.

Наприкінці було продовження роботи в групах, а потім презентації проектів учасників тренінгу.

Борис Кудар підвів підсумки тренінгу та розповів про подальші заплановані дії.

Хочеться закінчити такою фразою : «Ми маємо слухати людей поважного віку, бо саме вони обирають нашу владу».

Треба зазначити, що все було неймовірно, тепло та затишно.

 

  • проект «Правдиве радіо»
  • проект «Правдиве радіо»
  • проект «Правдиве радіо»
  • проект «Правдиве радіо»
  • проект «Правдиве радіо»
  • проект «Правдиве радіо»
  • проект «Правдиве радіо»
  • проект «Правдиве радіо»
  • проект «Правдиве радіо»
  • проект «Правдиве радіо»
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий Жидковпроект «Правдиве радіо»