Прозорість нової судової реформи

5.0

Не тільки про стан, ходу судової реформи ,але й про подробиці відпочинку, фінансове забезпечення та публічне життя розпитували присутні представники  ЗМІ в рамках прес-сніданку ВГО «Комітет виборців України», присвячений інформаційній кампанії інформування громадськості щодо головних аспектів судової реформи.

Захід проводився в рамках проекту під назвою «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях», який реалізовує у життя ВГО «Комітет виборців України» в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя». Прес-сніданок передбачив для учасників запашні каву та чай з млинцями, іншими смаколиками у кафе «Скоріні».

Місією організації «Комітет виборців України» є активізація громадян до участі в управлінні державою, реалізації та захисту своїх конституційних прав.

Гостем прес-сніданку був спікер-суддя Ленінського суду, який розповів про хід судової реформи на власному прикладі та суду, в якому він працює. Але, допитливі журналісти окрім банальних питань цікавилися труднощами, з якими стикається спікер, чи вистачає йому зарплатні та чи використовував він колись власні кошти для роботи. Здається, спікер-суддя розкрив таємницю , що судді- це не міфічні явища, а така ж людина.З метою забезпечення безпеки, впливу суспільства вони не мають право бути публічними.

На зустрічі були присутні відомі представники ряду інформаційних видань, також і від каналу ICTV( О.В.Горячева),модератор заходу та юрист – Константин Дворцов, Т.С.Локацкая(журналіст), Тетяна Макаронова ( журналіст), Н.М.Антоненко(юрист),Д.С.Слободянюк( представник суспільної орг-ї ОО»ІОО Спілка Юристів України),В.О.Головченко( ЧесноФільтрСудЄксперт),В.О.Погромський( ЧДУ ім. Петра Могили), Анна Головченко( «Губернська Неділя»   

 

Під час активної співбесіди чималий акцент був зосереджений саме на відкритості і прозорості. Підіймали питання, чому до сих пір ніхто із суддів не виходить на прес-брифінг та не надає належну інформацію стосовно гучних справ. Координатор проекту у Миколаєві зазначив важливість прозорого, публічного виступу для суддів або їх представників – треба мати прес-службу. Після цього, спікер промовив, що це входить в плани їх відділу, який буде комуніціювати з громадськістю та надавати чіткі відповіді щодо  справ.

Принаймні, завдяки спікеру-судді Дмитру Григоровичу Губницькому з Ленінського суду, ми на собі відчули покращення судової реформи – щирість, повагу та відкритість до журналістів, юристів та інших слухачів.

Дякуємо за чесну та щиру зустріч судді-спікеру Ленінського суду.

 Саме він – приклад для тих, хто боїться публічних виступів!

P.S Окрема подяка за якісно-наданий сервіс та приємне обслуговування кафе « SCORINI»

 

 

  • Прозорість нової судової реформи
  • Прозорість нової судової реформи
  • Прозорість нової судової реформи
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковПрозорість нової судової реформи