Третій і останній відбірковий тур фестивалю «Золотий паросток»

0.0

Третій і останній відбірковий тур фестивалю дитячо-юнацької і молодіжної творчості «Золотий паросток», започаткованого у 2014-му році тоді ще підприємцем та меценатом, а нині депутатом облради, генеральним директором ТОВ «Золотий Колос» Надією Івановою, вже позаду. Протягом дня у селі Шевченкове, центрі однойменної об’єднаної територіальної громади, відбулись прослуховування чергових солістів та колективів Вітовщини. Цього разу поважному журі, під керівництвом начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Михайла Димитрова, довелося оцінити понад п’ятдесят концертних номерів.

            Вокал, хореографія, театральне та інструментальне мистецтво. Саме за цими напрямками найталановитіша молодь Вітовщини готувала свої номери, аби отримати змогу представляти свій талан на головній сцені фестивалю. Більшість із цих юнаків та дівчат сприймають участь у святі таланту та краси, як стартовий майданчик для майбутньої творчої діяльності. Тут не буває програвших. Абсолютно всі діти, на думку ініціатора фестивалю Надії Іванової, мають право називатися найталановитішими та найяскравішими. Саме тому за результатами всього фестивалю, свою порцію слави та подарунків отримають всі учасники. Хоча планується і нагородження кращих з кращих, які підготувались ретельніше, або просто вдало підібрали матеріал.

            Сьогодні перед представниками журі постає найскладніша робота – умістити номери кращих у двогодинний концерт. І всі, кому доведеться вирішувати долю маленьких зірочок стверджують, що цей вибір буде не з легких. Надія Валеріївна, під час особистої бесіди зізналась, що із задоволенням організувала б для глядачів концерт, участь в якому брали б абсолютно всі учасники. Проте формат Гала-концерту зумовлює стислий час його проведення. Тож в якості подарунку на дітей очікують екскурсії та заохочувальні презенти.    

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковТретій і останній відбірковий тур фестивалю «Золотий паросток»