У Голосі країні 6 взяла участь солістка улюбленого гурту Вакарчука

0.0

31-річна Ната Сміріна відома глядачам за харківським гуртом Pur:Pur. У 2016 році музиканти, що виступають у жанрі інді-поп,  взяли участь у нацвідборі Євробачення 2016 та зайняли друге місце у півфіналі. Шанувальники гурту стверджують, що Ната просто випромінює доброту і разом з її піснями легше переживати важкі моменти у житті. До речі, назва гурту перекладається як "Чистий:Чистий".

На Голос країни 6 Ната Сміріна прийшла, щоб отримати новий досвід та поспілкуватися з професіоналами. Але на проекті дівчину чекав особливий сюрприз. На Голосі країни вона зустріла шанувальника, про якого можна тільки мріяти, а реакція тренерів на її виступ виявиться абсолютно несподіваною.  

"Я вважаю, що "Pur: Pur" - це одна з кращих українських груп, які існують. Ти робиш музику, яка веде цю країну вперед, до Європи швидше, ніж всі політики разом узяті", - звернувся Святослав до Нати і дав пораду молодій артистці:

"Можна сказати, я фанат вашої групи. Ось тобі моя порада. Залишайся Натою з "Pur: Pur"! Ти крута!".

Ната отримала хороші відгуки і від інших тренерів, незважаючи на те, що ніхто з них не повернувся на її голос.

"У тебе хороший музичний смак. Це чутно і на по твоєму колективу, і по тому, що ти зараз виконала", - сказав Іван Дорн та пояснив, що не натиснув кнопку, тому що не відчув у її виступі власної музичної філософії. Побачивши перед собою солістку знайомого гурту, він засмутився, що вона не продовжить участь у проекті. 


Подiлитися:Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковУ Голосі країні 6 взяла участь солістка улюбленого гурту Вакарчука