Українки у вінках: найвідоміший національний арт-проект

5.0

Майстерня «Треті півні» добре відомий бренд не тільки в Україні, а й за кордоном. Патріотичні фотографії, зроблені на хвилі революції, стали однією з найвідоміших акцій на підтримку державності. Жіночність, краса, вірність традиціям, фольклорна стихія – ось основні цінності, якими у своїй роботі керується арт-майстерня.


Фотопроект стартував в 2014 році, ставши однією з найвідоміших ініціатив в сучасному культурному просторі України. Жінки, дівчата і дівчатка приміряли національні вінки і костюми для цієї чудової фотосесії. З моделями працювали стилісти, візажисти і костюмери, щоб передати всю красу і багатство української народної культури. З давніх-давен вінки носили незаміжні жінки, в дохристиянський період прикраса з квітів і трав вважалося оберегом, який захищав невинних дівчат від злих духів.

Цікаво, що сучасні українки все частіше носять квіткові прикраси, доповнюючи таким аксесуаром святкові наряди. Особливою популярністю вінки користуються у молоді. Найчастіше на прикрашений атласними стрічками ободочками кріпляться штучні квіти і намистини. Надія Шаповал, одна з моделей проекту, поділилася своїми враженнями про арт-майстерні з журналом Vogue: “Я думаю, квіткові мотиви дуже скоро увійдуть в моду, оскільки фешн-індустрія дуже чуйно реагує на війни і конфлікти, які спалахують по всьому світу. Нам потрібна ніжність».

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковУкраїнки у вінках: найвідоміший національний арт-проект