В Миколаеві може з'явитися Археологічний музей під відкритим небом

5.0

У Миколаєві планують створити археологічний музей під відкритим небом. І хочуть це зробити на місці, де розташовано городище «Дикий Сад». Про це 31 травня розповіла начальник відділу охорони культурної спадщини Ірина Бондаренко під час наради з віце-мером Євгеном Шевченком.

За словами Ірини Бондаренко, петиція з пропозицією про створення на базі «Дикого Саду» музею під відкритим небом набрала на сайті міської ради необхідну для розгляду кількість голосів. За її словами, управління з питань культури та охорони культурної спадщини пропонує її підтримати. На даний момент опрацьовується стратегія втілення цього проекту в життя. Вже є певні напрацювання.

«На першому етапі ми плануємо запропонувати створити бюджетну установу, тому що для цього нам ніхто гранти виділяти не буде, а без грантів ми просто не обійдемося. Плануємо назвати цю бюджетну установу «Археологічний музей під відкритим небом». І, можливо, з часом до цього музею приєднаються об'єкти, які знаходяться і в Корабельному районі - там є, що музеєфікувати, і в районі Великої Коренихи - там може бути міська археологічна стежка», - розповіла Ірина Бондаренко.

Треба сказати, що залученням грантів має зайнятися Агенція розвитку Миколаєва. На даний момент йде розробка програми розвитку майбутнього музею і положення про нього.

Як зазначила Ірина Бондаренко, постійна депутатська комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту підтримала пропозицію про створення музею під відкритим небом. Тепер слово за іншою частиною депутатського корпусу.


Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковВ Миколаеві може з'явитися Археологічний музей під відкритим небом