«ВЕРЕМІЙ» ПІРНАЄ В «ХОЛОДНУ ВОДУ»

0.0

«ВЕРЕМІЙ» ПІРНАЄ В «ХОЛОДНУ ВОДУ»

Український рок-гурт «Веремій» готує своїм прихильникам подарунок: вже в травні музиканти планують оприлюднити новий відеокліп на синґл 2015 року «Холодна вода». 

Режисуру нової відеороботи «Веремій» вирішили взяти до своїх рук: частину відео відзняли в Києві, частину - в найромантичнішому місті України - Львові.  

«Сама пісня Холодна Вода присвячена всім нашим близьким людям, які є певними каталізаторами, які немов як струмінь холодної, крижаної води - ладні привести нас до тями, чи вивести з певного емоційного стану, чи поганого настрою в реаліях сьогодення цього непростого світу. Тому в відеоряді хотілося лише показати ці різні емоційні стани, різні настрої, ці реалії сьогодення, обрамляючи це все драйвовою подачею пісні»,- поділився думками Віталій Калініченко, вокаліст «Веремія». 

 

На питання, чому до зйомок цього разу не залучали режисерів, відповідає: «Вирішили спробувати відзняти самі відео на власну пісню, оскільки інколи тільки ми можемо передати те, що хотіли вкласти в композицію, ті думки та емоції, щоб це не було чиєсь бачення. Відео буде надзвичайно драйвове та динамічне, такого в нас ще не було, бо ми змогли максимально розкритись в ньому». 

 

Незабаром гурт планує презентувати свій четвертій повноцінний альбом «Доки є крила»,  під час запису якого «Веремій» вирішив зменшити етнічну складову в своїй музиці і поекспериментувати із новим звучанням. 

До речі, до трекліста нового альбому увійде і «Холодна вода», яку вже зараз почути в ефірі радіостанцій та в мережі інтернет. 

  • «ВЕРЕМІЙ» ПІРНАЄ В «ХОЛОДНУ ВОДУ»
  • «ВЕРЕМІЙ» ПІРНАЄ В «ХОЛОДНУ ВОДУ»
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий Жидков«ВЕРЕМІЙ» ПІРНАЄ В «ХОЛОДНУ ВОДУ»