Висунути кандидатуру Ліни Костенко на здобуття Нобелівської премії

5.0

В червні 2016 року до офіційного інтернет-представництва Президента україни було подано петицію Леоненко Олександра Івановича.

Суть звернення: Висунути кандидатуру Ліни Костенко на здобуття Нобелівської премії з літератури.

За 25 років незалежності Україна й досі не має свого нобелівського лауреата. Вважаємо це національною ганьбою. 

Маючи в Україні живу легенду, людину світового масштабу - Ліну Костенко, яка є совістю української нації, ми навіть не намагаємося висунути її на здобуття Нобелівської премії в галузі літератури.

Її творчість, без перебільшення, геніальна, глибока й вражаюча! Єдине, що заважає їй отримати цю престижну міжнародну відзнаку, - це нестача фінансових ресурсів для просування своєї творчості у всьому світі, зокрема, завдяки збільшенню кількості перекладів поезії та прози Ліни Василівни на інші мови світу.

І ми переконані, що держава повинна сприяти досягненню цієї мети, адже мова йде про престиж України у світі! Тож варто зробити отримання Нобелівської премії нашою національною ідеєю і спрямувати всі зусилля політиків і народу на реалізацію цього завдання!

У зв'язку з вищевказаним вимагаємо від Президента України ініціювати висунення Ліни Костенко на здобуття Нобелівської премії з літератури та надати їй повноцінну фінансову підтримку з боку держави для збільшення кількості перекладів своїх творів і, як наслідок, здобуття цієї винагороди! 

Для підтримки цього звернення необхідно зареєструватися:

https://petition.president.gov.ua/petition/25247

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковВисунути кандидатуру Ліни Костенко на здобуття Нобелівської премії