Вокальний ансамбль «Океаночка» в студії програми «Розмова на тему»

5.0


16 листопада в День працівників радіо, телебачення та зв’язку до студії програми «Розмова на тему» завітали учасники народного вокального ансамблю «Океаночка» міського палацу культури «Корабельний» (директор – Олексій Чебан).

В студії разом із ведучою Оленою Клепою були присутні Сергій Реутов, керівник народного колективу, Ірина Середа, Олена Попович та Олена Ольховик – учасниці вокального ансамблю.

Тема програми стосувалася народної вокальної творчості. Сергій Федорович Реутов поділився із глядачами секретами успіху свого колективу, а також зробив невеличкий екскурс в історію.

«Наш колектив був заснований на базі 11 цеху суднобудівного заводу «Океан» у 1984 році. Налічував перший склад ансамблю всього 8 чоловік – виключно заводчан. До речі, із першого складу колективу до цього часу займаються Віра Ковальчук,  Галина Салюк і Галина Донченко.

Нода́рі Ві́кторович Чанту́рія, нині покійний колишній директор суднобудівного заводу «Океан», без перебільшення називав «Океаночку» візитною карткою Корабельного району.

Перші репетиції були настільки вдалими, що тодішнє керівництво заводу посприяло в тому, щоб до колективу на репетиції ходили й працівники з інших цехів. Згодом колектив почав розширюватися. Займатися вокалом стали й представники інших професій. Настільки було великим бажання людей розвивати свій талант.

Сьогодні наш ансамбль входить до складу великої творчої родини Палацу культури «Корабельний» і його кількісний склад нараховує близько 25 чоловік» -, поділився Сергій Реутов.

У репертуарі колективу є чимало народних пісень, які ще самі учасники називають «улюбленими». Та керівник не замикається лише на народному вокалі. Практикує у своїй діяльності виконання вокальних творів під фонограму. Особливе місце займають у колективі пісні із репертуару гурту «Лісапетний батальйон», пісні Катерини Бужинської, Наталі Бучинської, Ірини Федишин та інших українських естрадних зірок.

За останні кілька років відчувається значне омолодження колективу, що говорить про спадкоємність поколінь.

Так, в ефірі програми свої вокальні вміння продемонстрували Ірина Середа та Олена Ольховик, виконавши «Пісню про матір» –  чудовий музичний твір на слова Б. Олійника, муз. І. Поклада.

Значну увагу керівник приділяє роботі з малими формами: соло, дует, тріо тощо. Серед усіх учасників є ті, які готові виступати сольно, не боячись брати на себе відповідальності. Ірина Середа – яскравий приклад цього. Вона виконала попурі на тему українських пісень.

А ось Олена Попович, яка стала учасницею колективу 23 роки назад, виступає солісткою у складі ансамблю. А ще вона володіє природним обдаруванням – музичним свистом, який зачаровує усіх.

Та як зазначив сам Сергій Реутов: «Усі перемоги «Океаночки» досягаються спільними зусиллями всіх учасників. За що я їм дуже вдячний».

На сам кінець, гості телепередачі привітали працівників каналу «Миколаїв» із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку, побажавши благополуччя, наснаги та стабільності.

Більше можна дізнатися із наступного сюжету за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1654&v=7HtPwpa519Q

на сайті ПК - http://dkkorabel.mk.ua/

у Facebbok - https://www.facebook.com/groups/1703188389973278/

Максим КОРОВАЙ,

заступник директора

з культурно-масової діяльності

ММПК «Корабельний»

  • Вокальний ансамбль «Океаночка» в студії програми «Розмова на тему»
  • Вокальний ансамбль «Океаночка» в студії програми «Розмова на тему»
  • Вокальний ансамбль «Океаночка» в студії програми «Розмова на тему»
  • Вокальний ансамбль «Океаночка» в студії програми «Розмова на тему»
  • Вокальний ансамбль «Океаночка» в студії програми «Розмова на тему»
Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Новий розвиток сучасної української освіти
Валерий ЖидковВокальний ансамбль «Океаночка» в студії програми «Розмова на тему»