«Золотий паросток» в Первомайскому БК

5.0

   Тринадцятого травня у затишній залі Первомайського БК пройшов другий відбірковий тур фестивалю дитячої, юнацької та молодіжної творчості «Золотий паросток».
Саме в весняний період проходить щорічний фестиваль, де маленькі квіточки Вітовщини відчувають свій поклик молодості і віри у себе.


   Початок творчий площадці юнацтва і дітей поклало прослуховування двох номерів у Первомайській дитячий музичній школі (директор В. Кіча, викладач Тетяна Дубчак).


   Як завжди, на висоті були гітаристи з неперевершеним відчуттям прекрасного вміння гри на інструменті. Вміння слухати й розуміти музику - один з елементарних ознак естетичної культури, без цього неможливо уявити повноцінного виховання.


   За допомогою музичного мистецтва у людини формується емоційна сфера, удосконалюється мислення, дитина робиться чуйним до краси в мистецтві і житті.


   Надія Іванова дуже усім подякувала за це дійство:
- «Я рада, що ми з журі сиділи и окрім оцінювання думали про те, де діткам ще можна буде взяти участь. Дуже хочеться показати на різних міських та обласних сценах талановитих, яскравих, найкращих особистостей. Для того, щоб їх бачили» - промовила Надія Валеріївна, і стала почала вручати учасникам солодощі і інші приємні подаруночки, які слугують мотивацією для дітей, як і подальша участь у інших заходах і конкурсах.


   «Золотий паросток» дає змогу відкриватися творчим особистостям на території Вітовського краю і за його межами. Бо без віри у себе не можливо досягти висот. Активно творити, не боятися нічого і вірити, що все буде добре, якщо докласти багато зусиль. Стільки натхнення, пориву, фантазії, бажання працювати у дітей, які беруть участь у фестивалях. Потрібно підштовхувати діточок до великих звершень.


   Традиційний захід зібрав багато паростків з квітучих населених пунктів району. Стільки зірочок вже зросло на сцені Первомайського БК, і тринадцятого квітня на сцені сяяли учасники з таких сіл, як смт Первомайське, с. Новомиколаївка, с. Білозірка, с. Партизанське, с. Квітневе, с. Степове, с. Костянтинівка, с. Червоне.

Подiлитися:

Пока нет комментариев

Написати коментар:
captcha
Мікадо
Милі діти«Золотий паросток» в Первомайскому БК